Category: ROZË

1 2 3 329 10 / 3286 POSTS
Tayna vazhdon të sjell fotografi nga xhirimet e klipit të ri, zbulon pak gjoksin

Tayna vazhdon të sjell fotografi nga xhirimet e klipit të ri, zbulon pak gjoksin

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është në përfundim e sipër të projektit të saj më të ri muzikor “Magdalena”, në bashkëpunim me Florin. Këto ditë ...
Të lumtur pranë njëri-tjetrit, dalin fotografi të Teas dhe Beartit duke u puthur pasa pasqyres

Të lumtur pranë njëri-tjetrit, dalin fotografi të Teas dhe Beartit duke u puthur pasa pasqyres

Tea dhe Bearti janë çifti më i përfolur kohëve të fundit në Shqipëri dhe Kosovë, shkruan Gazeta Express. Pasi treguan se janë në lidhje dashurie, a ...
Kë e don Kresha më shumë se muzikën? Tregon Lyrical Son

Kë e don Kresha më shumë se muzikën? Tregon Lyrical Son

Këtë të enjte në “Jashtë loje” krah moderatores Sidorela Gjoni ishte i ftuar reperi Lyrical Son, i cili solli një intervistë ndryshe dhe foli për shum ...
“Jam tip xheloze”, Atdheu ‘frikësohet’ nga Lediana: Ti mund të ma rrasësh thikën

“Jam tip xheloze”, Atdheu ‘frikësohet’ nga Lediana: Ti mund të ma rrasësh thikën

E drejtpërdrejtë është treguar Lediana në takimin me Atdheun, ku tha se nuk i pëlqen afrimiteti që ai ka me vajzat e tjera. Ajo u shpreh se është s ...
Shkoi në ‘It’s My Love’ për të gjetur burrë, Erëza pranon se ishte e martuar dhe ka fëmijë

Shkoi në ‘It’s My Love’ për të gjetur burrë, Erëza pranon se ishte e martuar dhe ka fëmijë

Kandidatja e “It’s My Love” Erëza ka treguar se e kishte një martesë të dështuar dhe ka një djalë me ish-burrin e saj, raporton Gazeta Express. ...
“Kam jetuar në shpellë”, Konkurrenti i ri që futet në “PërPuthen”

“Kam jetuar në shpellë”, Konkurrenti i ri që futet në “PërPuthen”

Një tip që po njihet ndryshe si “njeriu i aventurave”, i është bashkuar sot emisionit të “PërPuthen”. Ai është Julian Lala, emër jo i panjohur për ...
Nuk është Don Xhoni, ja personi që u rrah nga Finem

Nuk është Don Xhoni, ja personi që u rrah nga Finem

Një përleshje ka ndodhur mbrëmë në Tiranë dhe siç raportuan mediave në Shqipëri protagonistë ishin dy repera shumë të njohur dhe të ndjekur në Shq ...
Jessica reagon për lidhjen e Robertit me modelen italiane

Jessica reagon për lidhjen e Robertit me modelen italiane

Një video e Robert Berishës duke shkëmbyer puthje me modelen Maria Bove, konfirmon romancën e tij të re. Pas ndarjes nga Nora Istrefi, këngëtar ...
Ariana Grande fiton titullin e 20-të të Rekordeve Botërore Guinness

Ariana Grande fiton titullin e 20-të të Rekordeve Botërore Guinness

Ariana Grande po vazhdon të thyejë rekorde të njëpasnjëshme në karrierën e saj. Rekordet Botërore të Guinness javën e kaluar njoftuan se vlerësimi ...
Pas largimit të Melisës, Eri akuzon një tjetër vajzë të Përputhen: Po bën lojë

Pas largimit të Melisës, Eri akuzon një tjetër vajzë të Përputhen: Po bën lojë

Mbrëmjen e djeshme në “Përputhen Prime”, Melisa deklaroi largimin përfundimtar nga emisioni. Melisa tha se arsyeja kryesore është presioni i madh psik ...
1 2 3 329 10 / 3286 POSTS