Category: KURIOZITETE

1 52 53 54 55 56 540 / 555 POSTS
Harrojeni viagra-n, një gotë nga kjo pije dhe do të përjetoni ereksion më fort se kurrë

Harrojeni viagra-n, një gotë nga kjo pije dhe do të përjetoni ereksion më fort se kurrë

Ngrënia e disa ushqimeve të caktuara mund të jetë faktor kyç në zgjidhjen e problemeve të ereksionit. Në mesin e këtyre ushqimeve gjendet edhe pi ...
Kjo është arsyeja përse femrat pëlqejnë më shumë meshkujt tullacë

Kjo është arsyeja përse femrat pëlqejnë më shumë meshkujt tullacë

Meshkujt tullacë janë më atraktiv dhe kanë vetëbesim më të madh, sipas një studimi. Studiuesit në Universitetin e Pensilvanisë i kërkuan grupeve ...
Ky është shqiptari më i kërkuar në Evropë

Ky është shqiptari më i kërkuar në Evropë

Aktualisht, në listën e personave më të kërkuar në Evropë janë 54 kriminelë. Ata e kanë fituar një vend në listën e Europol për një sërë krimesh të rë ...
Pse pakësimi i ngrënies së mishit është gjëja më e mirë që mund t’ia bëni planetit më 2019

Pse pakësimi i ngrënies së mishit është gjëja më e mirë që mund t’ia bëni planetit më 2019

Ngrënia e mishit ka ndikim të madh në mjedis, duke nisur nga nxitja e ndryshimeve klimatike deri te ndotja e tokës dhe damarëve nëntokësorë të ujit. R ...
Familja myslimane ankohet se stafi i siptalit nuk i lë ata të futen brenda sepse dukeshin “të frikshëm”

Familja myslimane ankohet se stafi i siptalit nuk i lë ata të futen brenda sepse dukeshin “të frikshëm”

Një familje myslimane thotë se një spital në Virxhin i tha atyre se nuk mund të vizitonin një fëmijë të sapolindur sepse ata dukeshin "të frikshëm". ...
Nëntë arsye për më shumë seks në mëngjes

Nëntë arsye për më shumë seks në mëngjes

Për fillim, themi që nuk keni shumë energji për ditën që është para jush. Kur në mbrëmje të arrini të lodhur nga puna, me siguri e gjitha që dëshironi ...
Vendet ku njerëzit u kanë mbijetuar temperaturave nën -50 gradë celsius

Vendet ku njerëzit u kanë mbijetuar temperaturave nën -50 gradë celsius

Të jetosh në temperatura nën zero duket e pamundur, por njerëzit kanë arritur t’i përshtaten edhe klimave më të ftohta. Më poshtë do t’ju rendisin 9 v ...
Zierja e lëvorës së patateve zgjidhë një nga problemet më të mëdha të femrave

Zierja e lëvorës së patateve zgjidhë një nga problemet më të mëdha të femrave

Pas kalimit të të 30-ave femrat hasen me një nga problemet më të “mëdha” të tyre, thinjat. Në fakt ky është një kusht i cili ju ndodh të gjithëve, pav ...
Ja si ta shpëtoni makinën tuaj nga temperaturat e acarta

Ja si ta shpëtoni makinën tuaj nga temperaturat e acarta

Temperaturat e ulëta të këtyre ditëve për shkak të rrymave polare që kanë mbërthyer vendin tonë, ndikojnë edhe në automjetin tuaj duke iu shkaktuar pr ...
Si t’i humbisni kilogramë për 1 javë, vetëm me mandarina

Si t’i humbisni kilogramë për 1 javë, vetëm me mandarina

Nëse jeni duke pyetur veten se si mund të humbisni peshë në 7 ditë, e dini se tashmë është e mundur? Këtu është fruti juaj më i preferuar i sezonit. Ë ...
1 52 53 54 55 56 540 / 555 POSTS