Category: KRONIKA E ZEZË

1 2 3 56 10 / 553 POSTS
Theret me thikë një person në Lagjen e Spitalit, flasin nga Policia

Theret me thikë një person në Lagjen e Spitalit, flasin nga Policia

Një person është therur me thikë pas një rrahje që ka ndodhur në Lagjen e Spitalit sonte rreth orës 17:00 në Prishtinë. Rastin e ka konfirmuar ...
Arrestohet 25 vjeçari, vrau vëllain dhe e hodhi nga ballkoni që të dukej si aksident

Arrestohet 25 vjeçari, vrau vëllain dhe e hodhi nga ballkoni që të dukej si aksident

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Italinë ku  një 25 vjeçar ka vrarë të vëllain e tij duke e goditur me sende të mprehta në kokë. Më pas trupin e pa ...
Aksident tragjik në Pejë, vdes një person

Aksident tragjik në Pejë, vdes një person

Një person ka humbur jetën mbrëmë në Pejë si pasojë e një aksidenti të ndodhur mes dy automjeteve, raporton Gazeta Express. Viktima është i gjinisë ...
NJË 19 VJEÇAR THERET ME THIKË NË DRENAS, DËRGOHET NË QKUK

NJË 19 VJEÇAR THERET ME THIKË NË DRENAS, DËRGOHET NË QKUK

Një 19 vjeçar është therur me thikë nga dy persona të dyshuar, gjatë ditës së sotme në afërsi të stacionit të autobusëve në Drenas, njofton Insajderi. ...
Vdes një i burgosur, kishte probleme me zemër dhe sëmundje tjera

Vdes një i burgosur, kishte probleme me zemër dhe sëmundje tjera

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se ka vdekur një i bugosur në Spitalin Rajonal të Pejës, raporton Express. Sipas SHKK’së, gjatë qëndrimit ...
I pastrehu vdiq nga i ftohti edhe pse në bankë kishte 100 mijë euro dhe pension nga Gjermania

I pastrehu vdiq nga i ftohti edhe pse në bankë kishte 100 mijë euro dhe pension nga Gjermania

Historia e rrallë vjen nga Italia. Umberto Quintino Diaco ishte një i pastrehë që jetonte në Milano dhe që preku zemrat e të gjithëve pasi një ditë më ...
E dhimbshme, vdes në moshë të re infermierja në Deçan

E dhimbshme, vdes në moshë të re infermierja në Deçan

Ka vdekur infermierja e Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Deçan, Merita Gacaferi-Lokaj. Lajmin për vdekjen e Gacaferi-Lokaj e ka dhënë kry ...
Vdes aktori Adem Mikullovci

Vdes aktori Adem Mikullovci

Sot në orët e para të 15 shtatroit ka vdekur aktori i njohur kosovar, Adem Mikullovci. Lajmin e ka bërë të ditur gruaja e të ndjerit, Lumnije Mikul ...
Vdes këngëtari i folklorit, Isë Llapqeva

Vdes këngëtari i folklorit, Isë Llapqeva

Ka ndërruar jetë këngëtari i mirënjohur i folklorit shqiptar, Isë Llapqeva, në moshën 76-vjeçare. Isë Llapqeva është një këngëtar i njohur dhe ...
Smajl Latifi publikon fotografi të 33-vjeçarit nga Rahoveci që vdiq nga koronavirusi

Smajl Latifi publikon fotografi të 33-vjeçarit nga Rahoveci që vdiq nga koronavirusi

Një 33-vjeçar nga Xërxa e Rahovecit ka vdekur pasi ishte i infektuar me Covid-19. E kryetari i Rahovecit, Smajl Latifaj, ka publikuar në llogarinë e t ...
1 2 3 56 10 / 553 POSTS