Category: ARGËTIM

1 2 3 53 10 / 525 POSTS
Shoferi më i mirë në botë, kalon makinën mbi dy trungje

Shoferi më i mirë në botë, kalon makinën mbi dy trungje

Që të jesh pilot i Formula 1 kërkon aftësi të jashtëzakonshme dhe dhunti,  por Lewis Hamilton nuk ka asgjë të përbashkët me këtë shofer kinez. Në n ...
Menduan se është njeri i vrarë, policia gjen dordolec të shtrirë

Menduan se është njeri i vrarë, policia gjen dordolec të shtrirë

Policia në Amsterdam të Holandës mendoi se ka gjetur një person të vrarë, por në të vërtetë ishte vetëm një dordolec i shtrirë. Zyrtarët policorë q ...
23-vjeçarja mbipeshë fejohet me instruktorin e palestrës

23-vjeçarja mbipeshë fejohet me instruktorin e palestrës

Brittany Jacques, 23 vjeç, e cila kishte humbur besimin në dashuri, për shkak të peshës së saj, afro 140 kg, më në fund gjeti dashurinë. Ajo tashmë ës ...
“Las Vegasi i Kosovës”, shpërthejnë talljet në rrjete sociale me dritat në sheshin e Podujevës

“Las Vegasi i Kosovës”, shpërthejnë talljet në rrjete sociale me dritat në sheshin e Podujevës

Përfundimi i projektit të bulevardit në Podujevë dhe përurimi i tij kanë bërë bujë të madhe në Kosovë. Qytetarët po tallen me Komunën e Podujevës, ku ...
Punëtori kosovar gjen në “baushtellë” një piano, mahnit me interpretimin e tij në Gjermani

Punëtori kosovar gjen në “baushtellë” një piano, mahnit me interpretimin e tij në Gjermani

Në pamundësi që të gjejnë një vend pune në Kosovë, shumë kosovarë ua kanë mësyrë shteteve të huaja. Në mesin e tyre është edhe Gazmend Geci, i ...
Prodhohet një tank në Komoran

Prodhohet një tank në Komoran

Një qytetar në Komoran ka improvizuar një tank, fotografitë e të cilit i ka publikuar në rrjetin social Facebook. Në rruget e Komoranit, fshatit të ...
Kur kamarierja të thyen brinjët

Kur kamarierja të thyen brinjët

Sikur këta dy klientë të dehur ta dinin se me ç’kamariere kishin të bënin, do rrinin sus para saj. Por ata, edhe nga pija e tepërt, nisën ta ngacmo ...
Krushqve nuk iu pëlqeu kënga, dasmorët rrihen me karrige – sulmohet edhe dhëndri

Krushqve nuk iu pëlqeu kënga, dasmorët rrihen me karrige – sulmohet edhe dhëndri

Në Vize, Kirklarei të Turqisë, dasma është kthyer në luftë me karrige. Dy grupe krushqish të një dasme u zunë me karrige kokës për shkak se njëri g ...
Mesazhi hit i Malit të Zi kundër koronavirusit

Mesazhi hit i Malit të Zi kundër koronavirusit

Institucionet përgjegjëse për shëndetësinë kanë dhënë mesazhe të shumta ndaj qytetarëve të tyre se si të mbrohen nga koronavirusi, por duket se Mali i ...
Valle e tallava në bikini në lumin e Shalës, pandeminë s’e bëri hesap kurrkush

Valle e tallava në bikini në lumin e Shalës, pandeminë s’e bëri hesap kurrkush

Në Lumin e Shalës, në Shqipëri, duket sikur nuk ka diçka të quajtur rrezik nga virusi. Qindra turistë që kanë shkuar kryesisht nga Kosova, kanë va ...
1 2 3 53 10 / 525 POSTS