Zyrtare: Llapi transferon futbollist nga Maqedonia

Zyrtare: Llapi transferon futbollist nga Maqedonia

Llapi e ka konfirmuar transferimin e Isein Zejnoski.

Përmes një postimi në llogarinë zyrtare në Facebook, Llapi ka njoftuar për transferimin e mesfushorit 20-vjeçar nga Maqedonia, Isein Zejnoski, raporton Gazeta Express.

Klubi ka bërë të ditur se Zejnoski ka nënshkruar kontratë 3-vjeçare.

Njoftimi i Llapit:

Zyrtare: Isein Zejnoski nënshkruan për 3 vite me Llapin

Podujevë, 18 korrik 2019 – KF Llapi ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me futbollistin nga Maqedonia, Isein Zejnoski.

Isein Zejnoski, 20 vjeç, i lindur më 14.06.1999 është mesfushor defanziv. Futbollisti ka qenë pjesë e Vëllazërimit dhe e Përfaqësueses së Maqedonisë U19.

 

COMMENTS