Zv/ Ministri i Bujqësisë, Vesel Krasniqi zyrtarizon kandidurën për deputet nga Nisma

Zv/ Ministri i Bujqësisë, Vesel Krasniqi zyrtarizon kandidurën për deputet nga Nisma

Ish zv/ Ministri i Bujqësisë nga radhët e Nisma Socialdemokrate, Vesel Krasniqi ka zyrtarizuar kandidaturën për deputet në legjislaturën e ardhshme.

Krasniqi përmes rrjetit social facebook ka njoftuar se Nisma Socialdemokrate e ka nominuar për kandidat për deputet, Krasniqi është edhe njëri nga bashkëthemeluesit e Nismës Socialdemokrate dhe një krah i fort i kryetarit të Nismës, Fatmir Limaj.

Krasniqi në zgjedhjet e ardhshme do të kandidoj me numrin rendor 59.

 

Të dashur qytetarëKam nderin t'ju njoftoj që nga sot zyrtarisht NISMA Socialdemokrate më ka nominuar si kandidat për…

Posted by Vesel Krasniqi on Saturday, 7 September 2019

 

 

COMMENTS