Zbulohet kush ishte femra që hyri në fushë në finalen Tottenham – Liverpool

Zbulohet kush ishte femra që hyri në fushë në finalen Tottenham – Liverpool

Pjesa e parë e finales së Ligës së Kampionëve, ndërmjet Tottenham dhe Liverpool, tregoi pothuajse gjithçka.

Qysh në dy minutat e para, u akordua penallti në favor të Liverpool, të cilën për mrekulli e shfrytëzoi Mohamed Salah, për t’i dhënë epërsinë skuadrës së tij.

Minutat në vazhdim treguan futboll të jashtëzakonshëm, por edhe një situatë mjaft interesante.

Një femër gjysmë lakuriq u fut në fushën e blertë, për të ndërprerë takimin për disa minuta.

 

Bukuroshja bionde është e dashura e Vitaly Zdorovetskiy, një tifoz që gjithashtu kishte hyrë në fushë, në finalen e Kupës së Botës 2014. /Lajmi.net/

Emri i bukuroshes është Kinsey Wolanski.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19