Zaimina merr rreze dielli, bikinit e vogla apo gjoksi i saj shumë i madh?

Zaimina merr rreze dielli, bikinit e vogla apo gjoksi i saj shumë i madh?

Zaimina Vasjari i ka publikuar disa foto të reja në Instagram.

Këngëtarja e njohur në imazhet e postuara shihet e veshur në bikini të zeza të cilat e bëjnë të duket tejet joshëse, shkruan lajmi.net

Linjat e saj trupore pas lindjes janë komentuar shumë dhe nëse dikush nuk do ta dinte se ka pak muaj që e ka lindur vajzën nuk do t’i besonte syve se sa seksi duket ajo dhe trupi aspak nuk i ka ndryshuar.

Gjoksi i këngëtares seksi sa nuk po shpërthen madje i ka vënë fansat në dyshime nëse bikinit i ka të vogla dhe nuk po ia zënë.

 

 

COMMENTS