Zaimina futet në “lëkurën” e gjarprit, më e nxehtë se kurrë më parë [Foto]

Zaimina futet në “lëkurën” e gjarprit, më e nxehtë se kurrë më parë [Foto]

E njohur si femra e parë tek shqiptarët që ka rritur gjoksin, Zaimina Vasjari nuk harron që të poston foto provokative.

E tillë është edhe fotoja e saj e fundit, ku ajo paraqitet tepër e nxehtë dhe gati për të dalë në këtë të premte.

Bukuroshja dhe këngëtarja shqiptare, pos profesionit të këngëtares është edhe arkitekte.

E mbi foton e saj ajo ka shkruar “në lëkurën e gjarprit”. 

 

 

COMMENTS