Vetura godet biçiklistin në Fushë Kosovë

Vetura godet biçiklistin në Fushë Kosovë

Një biçiklist është goditur nga një veturë në afërsi të shkollës ‘Mihal Grameno’ në Fushë Kosovë

Sipas dëshmitarëve, biçiklisti ka pësuar lëndime dhe është bartur me ambulancë për trajtim të mëtutjeshëm.

 

COMMENTS