Vëllezërit dyshohen për vrasjen e vëllait të tyre (VIDEO)

Vëllezërit dyshohen për vrasjen e vëllait të tyre (VIDEO)

Dy vëllezërit  E.M dhe A.M, të familjes Morina nga Qifllaku i Rahovecit dyshohen për përfshirje në vrasjen e vëllait të vogël, Naser Morinës.

Mbi këtë dyshim, policia ka arrestuar ata dhe dy shok të viktimës, njofton Klan Kosova.

32 vjeçari u gjet i vdekur në oborr të shtëpisë, mëngjesin e 9 majit të këtij viti.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19