Vdes inxhinieri i Minierës së Trepçës

Vdes inxhinieri i Minierës së Trepçës

Ka vdekur inxhinieri i gjeologjisë në Minerën e Trepçës, Zijadin  Mustafa.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi në Facebook, nga Sindikata e re e minatorëve.

“Të nderuar minatorë të Trepça Sh.A. me dhimbje të thellë ju njoftojmë se sot ndërroi jetë inxhinieri i gjeologjisë Zijadin Mustafa, njëri me cilësi dhe vlera shumë të larta”, thuhet në njoftim.

COMMENTS