Valbona Selimllari prezanton të birin, nuk do ta besoni sa të ngjashëm janë

Valbona Selimllari prezanton të birin, nuk do ta besoni sa të ngjashëm janë

E bukur, elegante dhe me plot sharm.

E cilësuar si një nga femrat më të bukura shqiptare, Valbona Selimllari shquhet për pamjen atraktive, shkruan lajmi net.

Duke qenë se është nënë e tre fëmijëve Selimllari nuk i publikon në rrjete sociale, madje në këtë imazhin e fundit ka habitur paksa teksa shfaq djalin e saj.

Ai siç duket është kopje e nënës e që janë tërësisht të njëjtë…

Ish-missi i parë shqiptar njihet edhe si një grua tejet e suksesshme e cila nuk ndalet së punuari.

 

COMMENTS