Vajza e Lutfi Hazirit i gëzohet këtij suksesi të madh

Vajza e Lutfi Hazirit i gëzohet këtij suksesi të madh

Vajzat e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri janë pothuajse gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Lotina, Kënga dhe Mimas janë tri vajzat e Lutfi Hazirit dhe këngëtares Myrvete Bajrami, shkruan lajmi net.

Ato janë aktive edhe në rrjete sociale, që shpesh ndajnë ngjarje dhe fotografi të ndryshme me ndjekësit. Së fundmi është artistja, Bajrami e cila ka publikuar një fotografi në rrjetin social, Facebook ku tregon se vajza e tyre e madhe është pranuar në një nga universitetet më të famshme në botë, Harvard ku kanë studiuar emra të mëdhenj.

“Kënga, suksese”, ka shkruar ajo.

 

COMMENTS