UFC 239-Jon Jones vs Thiago Santos

UFC 239-Jon Jones vs Thiago Santos

Sonte në T-Mobile Arena do zhvillohet nata e ndeshjeve UFC 239,një natë që premton shumë spektakël.

Disa nga luftëtarët më të mirë do ndeshen sonte, transmeton Gazeta Lajm.

Ndeshjet kryesore të natës do fillojnë me Diego Sanchez dhe Michael Chiesa dhe duke e përmbyllur me Main Event,

përballja për titullin LightHeavyWeight mes Jon Jones vs Thiago Santos.

Thiago Santos do të provojë të ndalë dominimin e Jon Jones që është ende i pamposhtur./Lajm.net

Promo e ndeshjes:

 

 

COMMENTS