Turistet rrehen për një selfie para shatërvanit

Turistet rrehen për një selfie para shatërvanit

Policia është dashur të intervenojë për të ndarë dy turiste.

Ato nisën të përleshen se cila do bëjë e para selfie para shatërvanit të famshëm Trevi që ndodhet në Romë.

Gjatë kohës që 19-vjeçarja dhe gruaja 44-vjeçare shkëmbenin grushte dhe shpulla, familjarët e tyre përpiqeshin t’i ndalonin, por e kishin të kotë, transmeton Telegrafi.

 

COMMENTS