Tragjike në Fier, 4 vjeçari mbytet në pusin e shtëpisë

Tragjike në Fier, 4 vjeçari mbytet në pusin e shtëpisë

Një fëmijë 4 vjeç është mbytur në pusin e shtëpisë.

Ngjarja tragjike ndodhi në fshatin Ruzhdie të Fierit. Policia njofton se rreth orës 10:20, në fshatin Ruzhdie, fëmija me iniciale F.K, 4 vjeç, dyshohet se duke luajtur në oborrin e shtëpisë është rrëzuar dhe është mbytur në pusin që shërbente për furnizimin me ujë të familjes.

“Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, përfundon policia një njoftim paraprak për ngjarjen.

 

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19