Theren me thikë dy tifozë

Theren me thikë dy tifozë

Sot rreth orës 19:30 në QKUK janë paraqitur dy persona me plagë të marra të cilat dyshohen se janë të shkaktuara nga therja me thikë. Personat po marrin trajtimin e duhur në Qendrën e Klinikës Universitare të Kosovës.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të sheshit Nëna Terezë, ky dyshohet se deri te kjo erdhi si rezultat i përleshjes së tifozëve pas ndeshjes së futbollit e zhvilluar mes Prishtinës dhe Llapit.

Policia ka konfirmuar se njësitet policore janë duke punuar në zbardhjen e rastit.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19