Tayna shfaq linjat nga palestra, thotë se nuk ka ndërhyrje në trup

Tayna shfaq linjat nga palestra, thotë se nuk ka ndërhyrje në trup

Tayna ka filmuar trupin nga afër në palestër.

Tayna ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën shfaqet nga palestra.

Rep-artistja ishte veshur ngushtë, ndërsa tregoi se është në top-formë, madje sqaroi për të gjithë se nuk ka përdorur as fotoshop dhe se nuk ka as ndërhyrje kirurgjike në trup.

“As injeksion, as editim. Boja qefin vetes sa t’dush”, ka shkruar Tayna sipër asaj videoje.

Për ndryshe, “Kce” titullohet projekti i fundit nga Tayna, ndërsa po punon rreth finalizimit të projekteve të reja. /Lajmi.net

 

COMMENTS