Tag: ZKM

Takohen Limaj e Rama, mësohet se çka biseduan

Takohen Limaj e Rama, mësohet se çka biseduan

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, njëherësh Koordinator Kombëtar i dy Qeverive Kosovë-Shqipëri, është pritur sot në takim nga kryeministri ...
Limaj i kërkon Edi Ramës të mos ndërhyjë në çështjet e brendshme të Kosovës

Limaj i kërkon Edi Ramës të mos ndërhyjë në çështjet e brendshme të Kosovës

Zëvendëskryeministri kosovar Fatmir Limaj ka thënë se Kosova dhe Shqipëria duhet të ruajnë marrëdhënien e mirë miqësore pa ndërhyrë në politikat e bre ...
Përpunuesit e drurit vlerësojnë vendimin e ministrit Shala për ndalimin e eksportit të masës drusore

Përpunuesit e drurit vlerësojnë vendimin e ministrit Shala për ndalimin e eksportit të masës drusore

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, bashkë me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj, kanë vizituar kompaninë e prodhimit të mobileve “Elnor ...
3 / 3 POSTS