Tag: Vesel Krasniqi

Zv/ Ministri i Bujqësisë, Vesel Krasniqi zyrtarizon kandidurën për deputet nga Nisma

Zv/ Ministri i Bujqësisë, Vesel Krasniqi zyrtarizon kandidurën për deputet nga Nisma

Ish zv/ Ministri i Bujqësisë nga radhët e Nisma Socialdemokrate, Vesel Krasniqi ka zyrtarizuar kandidaturën për deputet në legjislaturën e ardhshme. ...
zv/Ministri Vesel Krasniqi ka lajm të mirë nga takimi i punës mes dy Qeverive asaj të Shqipërisë dhe Kosovës

zv/Ministri Vesel Krasniqi ka lajm të mirë nga takimi i punës mes dy Qeverive asaj të Shqipërisë dhe Kosovës

Zv/Ministri i Bujqsisë Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Vesel Krasniqi përmes rrjetit social facebook ka njoftuar se takimi i punës mes dy Qeverive as ...
2 / 2 POSTS