Tag: Tayna

1 2 10 / 11 POSTS
Të gjithë po sjellin poza në bikine nga plazhi, Tayna në mes të rrugës

Të gjithë po sjellin poza në bikine nga plazhi, Tayna në mes të rrugës

Tayna po shijon ditët e ngrohta pranë bregdetit. E duket se reperja nuk e ka ndërmend të veshë rroba në këto pushime dhe deri tek plazhi shkon gati ...
Tayna provokon me foton e fundit, mbulon me dorë pjesën intime

Tayna provokon me foton e fundit, mbulon me dorë pjesën intime

Reperja ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e ndjekësve me foton e fundit. Reperja nga Prizreni ka qenë shumë aktive së fundi me koncertet e mbajtura, ku për ...
Tayna shfaq linjat nga palestra, thotë se nuk ka ndërhyrje në trup

Tayna shfaq linjat nga palestra, thotë se nuk ka ndërhyrje në trup

Tayna ka filmuar trupin nga afër në palestër. Tayna ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën shfaqet nga palestra. ...
Tayna me poza joshëse brenda veturës së re

Tayna me poza joshëse brenda veturës së re

Rep-artistja Tayna dje i bëri një dhuratë luksoze vetes. Tayna dje kishte blerë një veturë të tipit “Mercedes Class AMG Line 2019”. Vetura e re ...
Pas “Kce”, Tayna po përgatit projektin e ri

Pas “Kce”, Tayna po përgatit projektin e ri

Derisa po shijon suksesin e këngës së fundit, Tayna nuk ka ndalur punën për këngën e re. Tayna ka publikuar së fundi një foto, në të cilën tregoi se ...
Jo vetëm me rima, Tayna u bën konkurrencë repereve edhe me vithet

Jo vetëm me rima, Tayna u bën konkurrencë repereve edhe me vithet

Tayna i ka treguar në Instagram vithet e formësuara. Reperja Tayna është ndër emrat e cila iu fut së fundmi botës së muzikës, saktësisht repit, mirëp ...
Melinda i kërkon falje publike Taynës për ‘diss-in’ kundrejt saj

Melinda i kërkon falje publike Taynës për ‘diss-in’ kundrejt saj

Melinda i ka befasuar të gjithë me reagimin e saj të fundit dhe askush nuk e priste. Në vitet e fundit skena e repit shqiptar është plotësuar edhe ng ...
Tayna provokon ndjekësit, vë në plan të parë të pasmet

Tayna provokon ndjekësit, vë në plan të parë të pasmet

Reperja e njohur, Tayna tashmë është në pushime. Doruntina Shala ditë më parë ka njoftuar fansat e saj se është në pushime në Tajlandë bashkë me fami ...
Tayna me imazhe të reja nga pushimet luksoze në Tajlandë, pozon pranë tigrit

Tayna me imazhe të reja nga pushimet luksoze në Tajlandë, pozon pranë tigrit

Tayna ka sjellë fotografi të reja nga pushimet në Tajlandë. Tayna pas publikimit të projektit të ri, ka udhëtuar për në Tajlandë, ku po pushon. Re ...
Tayna dhe Noizy në pushime së bashku?

Tayna dhe Noizy në pushime së bashku?

Edhe reperi shqiptar, Noizy ka nisur pushimet. Reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku i njohur si Noizy ka nisur pushimet në vendin e njëjtë me reperen, ...
1 2 10 / 11 POSTS