Tag: Tayna

1 2 10 / 18 POSTS
Reagon Tayna pasi ylli i Realit ia shpërndau këngën

Reagon Tayna pasi ylli i Realit ia shpërndau këngën

Vetëm sa kanë nisur ta ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram”, por tashmë Tayna dhe Vinicius kanë “shkuar” edhe më larg. Pak minuta pasi talenti 19-v ...
Tayna josh me fustan të kuq, reklamon këmbët seksi

Tayna josh me fustan të kuq, reklamon këmbët seksi

Reperja e njohur kosovare, Tayna, shquhet si një ndër femrat më seksi të estradës. Ajo përkujdeset maksimalisht që me çdo paraqitje të saj të lë gj ...
Pas aksidentit, edhe kjo gjë i ndodh Taynas

Pas aksidentit, edhe kjo gjë i ndodh Taynas

Artistja e talentuar Tayna është padiskutim shumë e suksesshme dhe mjaft e kërkuar me koncerte të shumta. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ...
Aksidentohet reperja Tayna

Aksidentohet reperja Tayna

Reperja Tayna është askidentuar në Prishtinë mbrëmjen e sotme. Menaxheri i Taynas, Rinor Hykolli , e ka konfirmuar për Gazetën Express se artistja ...
Fotografia të cilën Tayna shumë shpejtë e fshiu nga Instagrami

Fotografia të cilën Tayna shumë shpejtë e fshiu nga Instagrami

Këtë fotografi Tayna e fshiu shpejtë nga Instagrami. Prej disa ditësh reperja e cila njihet për hitet e suksesshme, Tayna ndodhet në SHBA. Menaxher ...
Pamje nga vendi luksoz ku po pushon Tayna

Pamje nga vendi luksoz ku po pushon Tayna

Tayna ka ditë që ka nisur pushimet në Amerikë. Tayna e ka përmbyllur suksesshëm turneun e koncerteve të këtij sezoni. Pas shumë angazhimeve ajo ...
Tayna në Amerikë, ia me kë takohet

Tayna në Amerikë, ia me kë takohet

Reperja Tayna ka zgjedhur Amerikën të pushojë pas verës. Tayna pas një sezoni shumë të suksesshëm në Kosovë dhe Shqipëri ku pati shumë koncerte dhe ...
Të gjithë po sjellin poza në bikine nga plazhi, Tayna në mes të rrugës

Të gjithë po sjellin poza në bikine nga plazhi, Tayna në mes të rrugës

Tayna po shijon ditët e ngrohta pranë bregdetit. E duket se reperja nuk e ka ndërmend të veshë rroba në këto pushime dhe deri tek plazhi shkon gati ...
Tayna provokon me foton e fundit, mbulon me dorë pjesën intime

Tayna provokon me foton e fundit, mbulon me dorë pjesën intime

Reperja ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e ndjekësve me foton e fundit. Reperja nga Prizreni ka qenë shumë aktive së fundi me koncertet e mbajtura, ku për ...
Tayna shfaq linjat nga palestra, thotë se nuk ka ndërhyrje në trup

Tayna shfaq linjat nga palestra, thotë se nuk ka ndërhyrje në trup

Tayna ka filmuar trupin nga afër në palestër. Tayna ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën shfaqet nga palestra. ...
1 2 10 / 18 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19