Tag: Sali Berisha

Sali Berisha: Kam pasur takim 2 orësh me Adem Jasharin, nuk u arrestua kurrë në Shqipëri

Sali Berisha: Kam pasur takim 2 orësh me Adem Jasharin, nuk u arrestua kurrë në Shqipëri

Ish-kryeministri dhe ish-presidenti i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur në emisionin Pressing rreth raporteve të tij me komandantin Adem Jashari, dhe ...
Sali Berisha paralajmëron ‘Cunamin e Historisë’ sot në Shqipëri

Sali Berisha paralajmëron ‘Cunamin e Historisë’ sot në Shqipëri

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në rrjetet sociale, e quan protestën e sotme të opozitës, si një cunam. Berisha, ka reaguar disa ...
Berisha: “Minjtë” duan të mbrohen pas thinjave të Majkos

Berisha: “Minjtë” duan të mbrohen pas thinjave të Majkos

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi në Kuvend se “përfaqësuesit e krimit janë zhdukur si minjtë”, duke iu referuar mazhorancës dhe shtoi se “po kër ...
Berisha: Rama vuri taksë të urrejtjes kombëtare, s’e dëshiron ardhjen e kosovarëve

Berisha: Rama vuri taksë të urrejtjes kombëtare, s’e dëshiron ardhjen e kosovarëve

Sali Berisha, kryeministër e president i dikurshëm i Shqipërisë, ka folur për taksën e vendosur nga Qeveria e Edi Ramës, për qarkullimin e automjete ...
Edhe Sali Berisha ia jep një goditje të fortë Edi Ramës pas deklaratave në Pejë

Edhe Sali Berisha ia jep një goditje të fortë Edi Ramës pas deklaratave në Pejë

Ish Presidenti i Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar ndaj deklaratave të bëra nga kryeministri Edi Rama sot në Pejë, duke i cilësuar ato si antishqip ...
Berisha lëshon bombën: Opozita ka dokumenta që faktojnë lidhjet e ministrave me kriminelët

Berisha lëshon bombën: Opozita ka dokumenta që faktojnë lidhjet e ministrave me kriminelët

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë një deklaratë të fortë këtë mbrëmje duke u shprehur se opozita zotëron fakte e dokumenta për lidhje të drejtpërd ...
6 / 6 POSTS