Tag: Rita Ora

1 2 3 10 / 24 POSTS
Billbordet me Rita Orën në Beograd tërbojnë serbët

Billbordet me Rita Orën në Beograd tërbojnë serbët

“Skandaloze! Shqiptarja Rita Ora i qesh Beogradit në fytyrë! Këngëtarja e preferuar e Haradinajt dhe Thaçit në pankartat e kryeqytetit!”, kështu shkru ...
Harrojeni Ritën, motra e saj do t’ju tranojë me bukurinë e saj

Harrojeni Ritën, motra e saj do t’ju tranojë me bukurinë e saj

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora njihet për muzikën e saj me të cilën ka bërë për vete miliona fansa. Ajo përkundër muzikës, vëm ...
Rita Ora ka një porosi me rëndësi për gratë

Rita Ora ka një porosi me rëndësi për gratë

Rita Ora u ka bërë thirrje grave që të kryejnë rregullisht testet për diagnostikimin e kancerit. Nëna e Rita Orës vite më parë kishte mposhtur sëmu ...
Rita publikon videon e këndshme duke biseduar në shqip me një fëmijë

Rita publikon videon e këndshme duke biseduar në shqip me një fëmijë

Rita Ora ka postuar një video, ku shfaqet duke folur shqip me një fëmijë. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video të këndshme, në të cilën bashkëb ...
E fotografojnë në prapaskenë, Ritës gati i doli pjesa intime

E fotografojnë në prapaskenë, Ritës gati i doli pjesa intime

Rita Ora ka treguar shumë në foton e fundit. Rita Ora ka postuar një fotografi në InstaStory, e cila ishte shkrepur në prapaskenë të ndonjë koncert ...
Rita Ora, seksi me bikini

Rita Ora, seksi me bikini

Këngëtarja e njohur në botë me origjinë nga Kosova, Rita Ora, në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram ka postuar disa fotografi mjaftë provokue ...
UNICEF publikon dokumentarin e vizitës së Rita Orës në Kosovë

UNICEF publikon dokumentarin e vizitës së Rita Orës në Kosovë

Është publikuar një video emocionuese e vizitës së Ritës në vendlindje për bamirësi në kuadër të UNICEF-it. Gjatë muajit prill Rita Ora ka qenë në ...
Rita përmbyll rrugëtimin në Kanë me një fotografi atraktive

Rita përmbyll rrugëtimin në Kanë me një fotografi atraktive

Rita Ora këto ditë ka qëndruar në Francë, me rastin e Festivalit të Filmit. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit këto ditë imazhe nga paraqitjet e saj gj ...
Rita Ora kalon natën në shoqërinë e këngëtarit të njohur

Rita Ora kalon natën në shoqërinë e këngëtarit të njohur

Rita Ora ishte në darkë romantike me këngëtain britanez. Liam Payne dhe Rita Ora kanë pasur një darkë romantike, shkruan Daily Mail. ...
‘Met Gala 2019’ ja si dukeshin Rita Ora e Dua Lipa në mbrëmjen e yjeve

‘Met Gala 2019’ ja si dukeshin Rita Ora e Dua Lipa në mbrëmjen e yjeve

Rita Ora dhe Dua Lipa tërhoqën vëmendjen e publikut me pamjen e tyre. Dje në Nju Jork është mbajtuar një nga organizimet më presitgjoze sa i përket ...
1 2 3 10 / 24 POSTS