Tag: Real Madrid

1 2 3 4 5 10 30 / 96 POSTS
Real Madridi publikon listën e skuadrës për ndeshjen kundër PSG-së

Real Madridi publikon listën e skuadrës për ndeshjen kundër PSG-së

Real Madridi e ka publikuar listën e lojtarëve të zgjedhur nga trajneri Zinedine Zidane për ndeshjen e parë të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve, n ...
Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kante

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kante

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kë ...
Oferta marramendëse e Realit për Neymar: 100 milionë euro plus Bale, James dhe Navas

Oferta marramendëse e Realit për Neymar: 100 milionë euro plus Bale, James dhe Navas

Duket se Real Madridi është i gatshëm të bëjë gjithçka për ta transferuar sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar, në bazë të ofertës së fundit që e ...
Oferta e Real Madridit për Man Unitedin: 78 mln euro, Bale dhe Kroos për Pogban

Oferta e Real Madridit për Man Unitedin: 78 mln euro, Bale dhe Kroos për Pogban

E përditshmja angleze Express raporton se Manchester Unitedi jo vetëm që mund t’i fitojë 78 milionë euro për shitjen e Paul Pogbas në Real Madrid, mir ...
Hazard nxit spekulimet për transferimin e Mbappes dhe Pogbës në Real Madrid

Hazard nxit spekulimet për transferimin e Mbappes dhe Pogbës në Real Madrid

Ylli i ri i Real Madridit, Eden Hazard, i lavdëroi Kylian Mbappen e Paris Saint-Germainit dhe Paul Pogbën e Manchester Unitedit, në mes të spekulimeve ...
Formacioni i Real Madridit me Hazardin dhe blerjet e tjera

Formacioni i Real Madridit me Hazardin dhe blerjet e tjera

Real Madrid të premten ka zyrtarizuar marrëveshjen e arritur me Chelsea për transferimin e Eden Hazard. Pas Eder Militao dhe Luka Jov ...
E papritur: Ramos largohet nga Real Madrid

E papritur: Ramos largohet nga Real Madrid

Zhvillime të papritura te Real Madrid. Sipas ‘El Chiringuito’, dhe më vonë e konfirmuar edhe nga ‘Marca’, Sergio Ramos po konsideron largimin nga R ...
Cilët lojtarë duhet të largohen nga Reali? Pesë milionë tifozë votojnë

Cilët lojtarë duhet të largohen nga Reali? Pesë milionë tifozë votojnë

Pothuajse pesë milionë tifozë kanë pasur fjalën e tyre se cilët lojtarë të Real Madrid duhet të qëndrojnë dhe që duhet të largohen nga klubi këtë verë ...
Revolucioni i Real Madrid, si do duket formacioni i sezonit të ri

Revolucioni i Real Madrid, si do duket formacioni i sezonit të ri

Real Madrid është duke kaluar sezonin më të dobët të shekullit XXI. Los Blancos shkarkuan dy trajnerë brenda një sezoni, derisa rikthyen në stol fr ...
Real Madrid i gatshëm t’i bëjë Bales një nga poshtërimet më të mëdha në futboll

Real Madrid i gatshëm t’i bëjë Bales një nga poshtërimet më të mëdha në futboll

Real Madrid po planifikon t’i bëjë një turpërim të madh yllit të tyre, Gareth Bale. Reprezentuesi uellsian duket se nuk bën pjesë në planet e trajn ...
1 2 3 4 5 10 30 / 96 POSTS