Tag: Policia e Kosovës

1 2 3 20 10 / 197 POSTS
Përleshje me thika në Prishtinë, një person lëndohet rëndë

Përleshje me thika në Prishtinë, një person lëndohet rëndë

Pasditen e sotme në Prishtinë ka ndodhur një përleshje fizike si pasojë e së cilës një person ka marrë lëndime të rënda Lajmin për Gazetën Express ...
Policja e Kosovës ia pa sherrin një dënimi që e shqiptoi në komunikacion, i ndodhi çka nuk e priste

Policja e Kosovës ia pa sherrin një dënimi që e shqiptoi në komunikacion, i ndodhi çka nuk e priste

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se zyrtarja policore serbe në Graçanicë është sulmuar nga i dyshuari K/Serb pasi atij i kishte shqi ...
Policia jep detaje, një i vdekur dhe katër të lënduar në autostradën “Ibrahim Rugova”

Policia jep detaje, një i vdekur dhe katër të lënduar në autostradën “Ibrahim Rugova”

Sot rreth orës 10:00 një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova”, ku si pasojë një person ka humbur jetën dhe katër të tje ...
Suspendimi i policëve, pasnesër protestohet në Gjakovë

Suspendimi i policëve, pasnesër protestohet në Gjakovë

Një protestë nga një grup qytetarësh të Gjakovës është paralajmëruar të mbahet të mërkurën prej orës 10:00, para stacionit të Policisë në Gjakovë. ...
Aksident trafiku në Skenderaj, lëndohen 5 persona

Aksident trafiku në Skenderaj, lëndohen 5 persona

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Skenderaj. Nga ky aksident kanë mbetur të lënduar pesë persona, të cilët janë dërguar menjëherë për trajtim mje ...
Arrestohet një person në aeroportin “Adem Jashari”

Arrestohet një person në aeroportin “Adem Jashari”

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në aeroportin ndërkombëtar “Adem Jashari” në Prishtinë Rasti ka ndodhur mbrëmjën e se shtunës, ndërsa pol ...
Numër i madh i aksidenteve, Policia bën apel për kujdes

Numër i madh i aksidenteve, Policia bën apel për kujdes

Policia e Kosovës vazhdon me shtimin e masave policore për të rritur sigurinë në trafik, përmes zbatimit të planit operativ i cili parasheh aktivitete ...
Policia e Kosovës kërkon ndihmë për kapjen e këtij personi të rrezikshëm

Policia e Kosovës kërkon ndihmë për kapjen e këtij personi të rrezikshëm

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmë në lokalizimin dhe arrestimin e Arben Humajt, person i rrezikshëm, i dyshuar për mashtrim, vjedhje e dhunim. “P ...
Vetura godet këmbësoren në Fushë-Kosovë, e bën për spital

Vetura godet këmbësoren në Fushë-Kosovë, e bën për spital

Një aksident trafiku ka ndodhur të mërkurën në Fushë-Kosovë. Të përfshira kanë qenë një veturë dhe një këmbësore, e cila ka marrë lëndime trupore R ...
Ndodh edhe kjo në Deçan: Gruaja e rreh burrin

Ndodh edhe kjo në Deçan: Gruaja e rreh burrin

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se një rast jo fort i zakonshëm ka ndodhur në Komunën e Deçanit. Rreth orës 19:00, siç ka bë ...
1 2 3 20 10 / 197 POSTS