Tag: oriola marashi

Oriola Marashi hap këmbët dhe ‘djeg’ instagramin me këto poza

Oriola Marashi hap këmbët dhe ‘djeg’ instagramin me këto poza

Oriola Marashi e ka bërë ‘nxehtë’ në Instagram. Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, i ka postuar disa foto të reja në Instagram. Në të t ...
Oriola Marashi me pozë provokuese në bikinit rozë

Oriola Marashi me pozë provokuese në bikinit rozë

Oriola Marashi ka provokuar sërish me fotografinë e radhës. Oriola Marashi ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse, në të cilën u ...
Oriola Marashi provokon e veshur me të bardha

Oriola Marashi provokon e veshur me të bardha

Modelja shqiptare Oriola Marashi ndan me ndjekësit disa imazhe nga pushimet. Oriola Marashi i ka ndarë disa nga momentet e pushimeve të saj me ndjekë ...
Oriola Marashi rrëmben vëmendje me dukjen e saj

Oriola Marashi rrëmben vëmendje me dukjen e saj

Oriola Marashi, vazhdon të marrë vëmendjen e fansave të saj me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale. Në profilin e saj në Instagram, bukurosh ...
Oriola Marashi kalon në tjetër nivel, nga fotot me bikini pozon lakuriq

Oriola Marashi kalon në tjetër nivel, nga fotot me bikini pozon lakuriq

Oriola Marashi njihet për pozat joshëse në bikini, mirëpo tashmë ka nisur t'i realizoj të ngjashme mirëpo e zhveshur. Oriola Marashi nëpërmjet një po ...
Plas ‘sherri’ mes Noizyt dhe Oriolës, shikojeni çfarë ka ndodhur në Instagram

Plas ‘sherri’ mes Noizyt dhe Oriolës, shikojeni çfarë ka ndodhur në Instagram

Oriola Marashi tashmë njihet si njëra nga modelet më seksi shqiptare. Dhe kjo është bërë e njohur falë reperit, Noizy e cila u bë bashkëpuntore në gr ...
Oriola Marashi sfidon motrat Kardashian me këtë selfie

Oriola Marashi sfidon motrat Kardashian me këtë selfie

Motrat Kardashian njihen për selfiet e 'çmendura' para pasqyrës, mirëpo Oriola Marashi sapo i la nën hije. Anëtarja e grupit OTR, Oriola Marashi e ka ...
Elegante dhe pa reçipeta, Oriola Marashi mahnit në këtë paraqitje

Elegante dhe pa reçipeta, Oriola Marashi mahnit në këtë paraqitje

Sa herë përmendet emri i saj na bien në mend imazhet provokuese që publikon. Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi mahnit fansat sa herë që publikon ...
Oriola Marashi s’e ndien të ftohtit, pozon e lagur në pishinë

Oriola Marashi s’e ndien të ftohtit, pozon e lagur në pishinë

Oriola Marashi aktualisht është ndër modelet më të komentuara në vend. Oriola Marashi është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat poston kohë p ...
9 / 9 POSTS