Tag: Nora Istrefi

Nora shfaqet me një këmishë transparente, tregon gjoksin

Nora shfaqet me një këmishë transparente, tregon gjoksin

Këngëtarja Nora Istrefi është shfaqur sonte tepër seksi në një foto që ajo ka postuar në rrejtët sociale. Ajo është parë e ulur në një krevat deris ...
Çfarë po bëjnë në aeroportin e Shkupit Nora dhe Roberti

Çfarë po bëjnë në aeroportin e Shkupit Nora dhe Roberti

Edhe pas gati dy muaj pas ndarjes se tyre, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ende shihen së bashku. Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht nda ...
Edhe pse të martuar, ja si e tradhtonin njëri-tjetrin prej një viti Nora Istrefi dhe Robert Berisha

Edhe pse të martuar, ja si e tradhtonin njëri-tjetrin prej një viti Nora Istrefi dhe Robert Berisha

Një divorc me hije skandali, kështu e quajti në një shkrim të saj tri javë më parë “Panorama Plus”, ndarjen e njërit prej çifteve më të pëlqyer të bot ...
Pajtohen Tuna dhe Nora, fotografohen duke kaluar kohë bashkë

Pajtohen Tuna dhe Nora, fotografohen duke kaluar kohë bashkë

Pas ndarjes nga Roberti, duket se marrëdhëniet mes tashmë ish-kunatave po përmirësohen. Dyshja janë parë bashkë duke kaluar kohë me mikun e tyre të ...
Pa u mbushur 24 orë nga letra publike e ndarjes, Roberti habitë fansat me veprimin

Pa u mbushur 24 orë nga letra publike e ndarjes, Roberti habitë fansat me veprimin

Mbrëmë ai befasoi të gjithë me shkrimin ku bëri publike ndarjen nga bashkëshortja. Robert Berisha vuri standard të ri për mënyrën se si trajtohet n ...
Robert Berisha konfirmon ndarjen nga Nora Istrefi

Robert Berisha konfirmon ndarjen nga Nora Istrefi

Robert Berisha me një postim ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshortja. Robert Berisha ka përdorur llogarinë e tij në Instagram për të konfirmuar edh ...
Nora flet për herë të parë për raportin me Tunën

Nora flet për herë të parë për raportin me Tunën

Nora ka folur si rrallë herë për raportet që ka me Tunën. Këngëtarja Nora Istrefi së fundmi ka qenë mysafire në ‘Xing’, aty ku edhe f ...
Këtë imazh seksi të Norës nga klipi nuk duhet të lini pa parë

Këtë imazh seksi të Norës nga klipi nuk duhet të lini pa parë

Edhe pak ditë lansohet kënga e re e tyre. Motrat Istrefi, Nora dhe Era do të publikojnë projektin e tyre më të ri “Nuk e di” me 19 prill. Pak para ...
Motrat Istrefi shfaqen tejet seksi në klipin e ri

Motrat Istrefi shfaqen tejet seksi në klipin e ri

Po vijnë me këngën e re. Motrat Istrefi, Nora dhe Era kanë finalizuar xhirimet e klipit të ri dhe ky projekt pritet të publikohet më 19 prill. “Nu ...
Nora dhe Roberti sërish prindër? Këngëtarja e thotë të vërtetën

Nora dhe Roberti sërish prindër? Këngëtarja e thotë të vërtetën

Nora Istrefi e thotë të vërtetën rreth shtatzënisë. Ditë më parë kanë qarkulluar lajme se Nora Istrefi dhe Robert Berisha po bëhen sërish prindër. ...
10 / 10 POSTS