Tag: NISMA Socialdemokrate

1 2 3 4 10 / 40 POSTS
Gashi: Albin Kurti kërcënim i shëndetit publik dhe ujk i cili do mjegull

Gashi: Albin Kurti kërcënim i shëndetit publik dhe ujk i cili do mjegull

Aktivisti i NISMA Socialdemokrate, Ardion Gashi në një status në facebook ka komentuar protestën e djeshme të VV-së të cilën e ka cilësuar si kërcënim ...
NISMA 5.012% pa llogaritur votat e kontrabanduara nga Serbia

NISMA 5.012% pa llogaritur votat e kontrabanduara nga Serbia

Tashmë edhe zyrtarisht ka përfunduar numërimi i votave të 6 tetorit. Nisma Socialdemokrate në bazë të të dhënave ka marrë 5.012% të votave. Por, në kë ...
Jakup Krasniqi thotë se Nisma është brenda rezultatit zgjedhor

Jakup Krasniqi thotë se Nisma është brenda rezultatit zgjedhor

Kryetari i Këshillit Kombëtar të partisë Nisma Socialdemokrate, Jakup Krasniqi ka thënë se Nisma është brenda rezultatit zgjedhor që i duhet për të qe ...
Rinumërimi nxjerrë në pah gabimet, në një vendvotim në Lipjan Nisma është dëmtuar për 28 vota

Rinumërimi nxjerrë në pah gabimet, në një vendvotim në Lipjan Nisma është dëmtuar për 28 vota

Procesi i rinumërimit të kutive të votimit po nxjerrë në pah gabimet që kanë bërë komisionerët në bartjen e të dhënave në formulare (FPR). Rasti i ...
Sherifi: Jemi futur në listën e partive që kanë kaluar pragun zgjedhor

Sherifi: Jemi futur në listën e partive që kanë kaluar pragun zgjedhor

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi është shprehur i bindur se ky koalicion e ka kaluar pragun zgjedhor. Ai ...
NISMA akuzon PDK’në se ka bërë presion në Drenicë për të votuar për ta

NISMA akuzon PDK’në se ka bërë presion në Drenicë për të votuar për ta

Sekretari i Përgjithshëm i Nismës për Kosovën, Bilall Sherifi ka thënë se shtabi zgjedhor i tyre ka raportuar për disa parregullsi në procesin zgjedho ...
Krasniqi: Drenasi ua dha përgjigjen atyre që po mbjellin frikë dhe po tentojnë të tregtojnë vullnetin qytetar

Krasniqi: Drenasi ua dha përgjigjen atyre që po mbjellin frikë dhe po tentojnë të tregtojnë vullnetin qytetar

Drenasi ua dha përgjigjen atyre që në vend të paraqitjes së ofertes, po mbjellin frikë dhe po tentojnë të tregtojnë vullnetin qytetar. Kështu ka th ...
Limaj sot para elektoratit në vendlindjen e tij Malishevë

Limaj sot para elektoratit në vendlindjen e tij Malishevë

Kandidati për kryeministër, Fatmir Limaj sot qëndron në vendlindjen e tij në Malishevë. Koalicioni Nisma-AKR-PD mban tubim elektoral në Malishevë. ...
Kaçaniku mbështetë fuqishëm kryetarin Limaj për kryeministër dhe projektin e tij Bashkë për Shtetin!

Kaçaniku mbështetë fuqishëm kryetarin Limaj për kryeministër dhe projektin e tij Bashkë për Shtetin!

Nisma Socialdemokrate të premten në mbrëmje ka mbajtur tubim elektoral në komunën e Kaçanikut. Në ditën e tretë të fushatës zgjedhore, kandidati pë ...
Limaj: Në çdo qytet do të ndërtojmë parqe ekonomike për t’u dalë në ndihmë ndërmarrjeve tona

Limaj: Në çdo qytet do të ndërtojmë parqe ekonomike për t’u dalë në ndihmë ndërmarrjeve tona

Kandidati për kryeministër të vendit, Fatmir Limaj, bashkë me ministrin e Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka vizituar Zonën Industriale në Suha ...
1 2 3 4 10 / 40 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19