Tag: mozzik

1 2 10 / 11 POSTS
Videoja që mund të tregojë se Loredana dhe Mozzik kanë kurdisur gjithçka

Videoja që mund të tregojë se Loredana dhe Mozzik kanë kurdisur gjithçka

Loredana poston video ku shihet duke kënduar këngën më të fundit të Mozzik. Janë bërë disa javë që kur çifti i njohur Loredana dhe Mozzik kanë dekl ...
Mozzik, e bën tatuazh imazhin e vajzës së tij

Mozzik, e bën tatuazh imazhin e vajzës së tij

Reperi Mozzik ka bërë një tatuazh sonte në dorë e ku është fotografia e tij. Është përfolur shumë në media për lidhjen e tij me reperen Loredana me ...
Mozzik shfaqet krah modeles së njohur, pas ndarjes nga Loredana

Mozzik shfaqet krah modeles së njohur, pas ndarjes nga Loredana

Para disa ditësh, Loredana, konfirmoi publikisht se është ndarë nga reperi i njohur Mozzik. Ajo tregoi se kanë vendosur t’i lënë hapësirë njëri-tje ...
Loredana pranon se u nda Mozzik: Prej tash, e çoj bukën vet në shtëpi

Loredana pranon se u nda Mozzik: Prej tash, e çoj bukën vet në shtëpi

Loredana dhe Mozzik janë ndarë edhe zyrtarisht. Loredana sapo konfirmoi ndarjen e saj nga Mozzik përmes një deklarate të lëshuar në profilin e saj ...
Mozzik bën postime befasuese pas ndarjes nga Loredana – e quan të pabesë?

Mozzik bën postime befasuese pas ndarjes nga Loredana – e quan të pabesë?

Mozzik ka bërë disa postime që kanë befasuar ndjekësit e tij. Gjatë këtyre ditëve sikur është duke u konfirmuar se çifti shumë i përfolur, Mozzik d ...
Loredana bën gjestin më të bukur për ditëlindjen e Mozzik

Loredana bën gjestin më të bukur për ditëlindjen e Mozzik

Sot, reperi i njohur Mozzik feston ditëlindjen e tij. Ai ka lindur më 29 shtator të vitit 1995 dhe ka mbushur 24-vjeç. Prej disa javësh, ai ësht ...
Kronologjia e ngjarjes: Pse u prishën Mozzik dhe Loredana?

Kronologjia e ngjarjes: Pse u prishën Mozzik dhe Loredana?

Kur u duk se e kaluan bashkë pa probleme stuhinë me zhvillimet e muajit Maj, Mozzik dhe Loredana u kuptua pak ditë më parë se nuk janë më bashkë. Ç ...
Loredana dhe Mozzik nisen për në Kosovë, publikohen fotografitë

Loredana dhe Mozzik nisen për në Kosovë, publikohen fotografitë

Loredana Zefi dhe bashkëshorti i saj janë parë në aeroportin e Bazelit disa orë më parë. Sipas një lexuesi, ata kanë marrë rrugën për ...
Dalin fotot nga koha kur Mozzik dhe Getinjo nuk ishin të njohur në publik

Dalin fotot nga koha kur Mozzik dhe Getinjo nuk ishin të njohur në publik

Janë publikuar fotot e reperëve ferizajas para se të bëheshin të famshëm. Reperin Mozzik duket se e ka kapluar nostalgjia e fëmijërisë, si rrallë her ...
Mozzik dhe Loredana do të performojnë në të njëjtën skenë me Cardi B, Tyga e shumë yje tjerë

Mozzik dhe Loredana do të performojnë në të njëjtën skenë me Cardi B, Tyga e shumë yje tjerë

Mozzik dhe Loredana Zefi aktualisht janë një nga çiftet më "IN" dhe më të kërkuara në tregun muzikor. Lajmi më i mirë që vjen sot është se artistët d ...
1 2 10 / 11 POSTS