Tag: Manchester United

1 2 3 4 5 6 30 / 58 POSTS
Ylli i Real Madridit e do kalimin te Man Utd

Ylli i Real Madridit e do kalimin te Man Utd

Manchester United po përgatitet që të bëjë një transferim të madh. Manchester United është shumë afër ta transferojë Marco Asension nga Real Madridi. ...
Man Utd po e ‘thyen’ bankën për transferimin e yllit të madh

Man Utd po e ‘thyen’ bankën për transferimin e yllit të madh

Manchester United është i gatshëm që të bëjë çmendurinë më të madhe në futboll gjatë afatit kalimtar veror. Manchester United është duke e kërkuar me ...
Man Utd me 10 mungesa ndaj PSG-së

Man Utd me 10 mungesa ndaj PSG-së

Manchester United është eliminuar pothuajse nga Liga e Kampionëve. Manchester United e humbi ndeshjen e parë në Old Trafford ndaj PSG-së me rezulta ...
Inter synon shkëmbimin e madh në merkaton e verës – Icardi drejt Man Utd

Inter synon shkëmbimin e madh në merkaton e verës – Icardi drejt Man Utd

Skuadra e Inter ka në plan lansimin e ‘bombës’ së madhe në afatin kalimtar verorë. Mauro Icardi mendohet të transferohet në ‘Old Trafford’ tek Manche ...
Man Utd dhe PSG përplasen për yllin e Dortmund, Jadon Sancho

Man Utd dhe PSG përplasen për yllin e Dortmund, Jadon Sancho

Tinejxheri anglez mund të shitet gjatë verës për një shifër që kalon 100 milionë eurot. Manchester United dhe Paris Saint Germain janë duke garuar pë ...
Man Utd vjen me një top transferim

Man Utd vjen me një top transferim

Bruno Fernandez i Sporting Lisbonës është objektiv i Manchester United. 'Djajtë e Kuq’ kanë filluar të mendojnë për afrimet e sezonit të ri. Sipas ...
Super formacioni i Man Utd për sezonin e ardhshëm

Super formacioni i Man Utd për sezonin e ardhshëm

Manchester United me siguri që mund të jenë në mesin e favoritëve për të fituar Premierligën sezonin e ardhshëm, nëse ata arrijnë të finalizojnë trans ...
Klopp i qetë para derbit: Ndeshja ndaj Man Utd nuk e vendos titullin

Klopp i qetë para derbit: Ndeshja ndaj Man Utd nuk e vendos titullin

Jurgen Klopp është munduar që ta mbajë situatën të qetë, në prag të udhëtimit në ‘Old Trafford’. Liverpool do të ketë një nga ndeshjet më të vështira ...
Man Utd e pret dënim i rëndë nga UEFA

Man Utd e pret dënim i rëndë nga UEFA

Manchester United ka marrë një lajm edhe më të hidhur pas humbjes nga PSG në Ligën e Kampionëve. Manchester United u mposht mbrëmë nga PSG-ja në përb ...
Shikojini momentin kur Di Maria ‘shpërthen’ ndaj tifozëve të Man Utd

Shikojini momentin kur Di Maria ‘shpërthen’ ndaj tifozëve të Man Utd

PSG e mposhti mbrëmë Manchester United në kuadër të përballjes së tyre të parë në Ligën e Kampionëve. PSG fitoi 2 me 0 në Old Trafford ndaj Mancheste ...
1 2 3 4 5 6 30 / 58 POSTS