Tag: Manchester United

1 2 3 6 10 / 58 POSTS
Martial ia siguron tri pikë Unitedit kundër Partizanit

Martial ia siguron tri pikë Unitedit kundër Partizanit

Man United ka rrëmbyer pikët e plota në udhëtim te Partizani i Beogradit, duke triumfuar 1-0. “Djajtë e Kuq” e nisën këtë sfidë me disa ndryshime, ...
I riu i Manchester Unitedit i kthehet futbollit, pas betejës tetëmuajshe me kancerin

I riu i Manchester Unitedit i kthehet futbollit, pas betejës tetëmuajshe me kancerin

Max Taylor e ka kompletuar një kthim të shumëpritur dhe emocional në fushën e blertë për Manchester Unitedin, pas një beteje me kancerin që i zgjati t ...
Reagon Man Unitedi pasi e shfaqi sërish Kosovën si pjesë të Serbisë

Reagon Man Unitedi pasi e shfaqi sërish Kosovën si pjesë të Serbisë

Vetëm pak minuta pasi e publikoi një video ku Kosova shfaqet si pjesë e hartës së Serbisë, Manchester Unitedi reagoi duke e fshirë videon dhe duke e z ...
Man Utd, gjashtë blerje për ta kaluar krizën

Man Utd, gjashtë blerje për ta kaluar krizën

“Djajtë e Kuq” e kanë nisur njërin prej sezoneve më të dobët në histori të klubit. Ata planifikojnë t’i transferojnë në janar dy sulmues, dy mesfushor ...
Shtohen problemet për Man Unitedin, lëndohet De Gea

Shtohen problemet për Man Unitedin, lëndohet De Gea

Manchester Unitedi duket se e ka marrë një goditje tjetër të madhe në skuadër, pasi që portieri David de Gea u largua nga ndeshja e mbrëmshme e Spanjë ...
Arrihet marrëveshja, Mandzukic në Manchester United në janar

Arrihet marrëveshja, Mandzukic në Manchester United në janar

Mario Mandzukic ka arritur marrëveshje verbale me Manchester Unitedit për t’iu bashkuar në afatin kalimtar të janarit, por Juventusi nuk lëshon pe pas ...
“As Messi e Ronaldo nuk do të mund ta këndellnin Manchester Unitedin sot”

“As Messi e Ronaldo nuk do të mund ta këndellnin Manchester Unitedin sot”

Dimitar Berbatov insiston se as Lionel Messi e Cristiano Ronaldo nuk do të mund ta këndellnin Manchester Unitedin e sotëm, i cili po kalon nëpër momen ...
Mesfushori i Man Unitedit: Duhet ta mbyllim gojën dhe të punojmë

Mesfushori i Man Unitedit: Duhet ta mbyllim gojën dhe të punojmë

Mesfushori brazilian i Manchester Unitedit, Fred, e pranon se “Djajtë e kuq” duhet t’i pranojnë kritikat që janë hedhur drejt tyre gjatë kohës së fund ...
De Gea i kritikon ashpër bashkëlojtarët për formën e tmerrshme të Unitedit

De Gea i kritikon ashpër bashkëlojtarët për formën e tmerrshme të Unitedit

David de Gea nuk është përmbajtur në vlerësimin e tij tejet kritikues për paraqitjen e Manchester Unitedit në humbjen 1:0 kundër Newcastle të dielën, ...
Pogba i vendos kushte Man Unitedit për të qëndruar

Pogba i vendos kushte Man Unitedit për të qëndruar

“Çmendet” Paul Pogba, kërkon kontratë të re nga Manchester United, me pagë 600.000 funte në javë. Me këtë rinovim, ylli francez shpreson të bëhet n ...
1 2 3 6 10 / 58 POSTS