Tag: Loredana Zefi

1 2 10 / 11 POSTS
Videoja që mund të tregojë se Loredana dhe Mozzik kanë kurdisur gjithçka

Videoja që mund të tregojë se Loredana dhe Mozzik kanë kurdisur gjithçka

Loredana poston video ku shihet duke kënduar këngën më të fundit të Mozzik. Janë bërë disa javë që kur çifti i njohur Loredana dhe Mozzik kanë dekl ...
Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana me mesazh domethënës për nënat që kanë vajza

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana me mesazh domethënës për nënat që kanë vajza

Loredana e ka dhënë një mesazh shumë domethënës për nënat. Mozzik dhe Loredana muajt e fundit kanë qenë kryetemë e medieve rozë, pasi qarkullonin t ...
Loredana pranon se u nda Mozzik: Prej tash, e çoj bukën vet në shtëpi

Loredana pranon se u nda Mozzik: Prej tash, e çoj bukën vet në shtëpi

Loredana dhe Mozzik janë ndarë edhe zyrtarisht. Loredana sapo konfirmoi ndarjen e saj nga Mozzik përmes një deklarate të lëshuar në profilin e saj ...
Mozzik bën postime befasuese pas ndarjes nga Loredana – e quan të pabesë?

Mozzik bën postime befasuese pas ndarjes nga Loredana – e quan të pabesë?

Mozzik ka bërë disa postime që kanë befasuar ndjekësit e tij. Gjatë këtyre ditëve sikur është duke u konfirmuar se çifti shumë i përfolur, Mozzik d ...
Loredana bën gjestin më të bukur për ditëlindjen e Mozzik

Loredana bën gjestin më të bukur për ditëlindjen e Mozzik

Sot, reperi i njohur Mozzik feston ditëlindjen e tij. Ai ka lindur më 29 shtator të vitit 1995 dhe ka mbushur 24-vjeç. Prej disa javësh, ai ësht ...
Loredanës i publikojnë foton para famës, kështu dukej në flokë të zinj

Loredanës i publikojnë foton para famës, kështu dukej në flokë të zinj

Loredana kështu dukej para se të fillonte karrierën si repere. Suksesi i saj është i padiskutueshëm dhe ajo veçohet për pamjen dhe stilin e veçantë ...
Gazeta zvicerane shkruan prapë për Loredanën: Ka disa pyetje misterioze për jetën e këngëtares

Gazeta zvicerane shkruan prapë për Loredanën: Ka disa pyetje misterioze për jetën e këngëtares

Revista e famshme zvicerane, “Tages Anzeiger” i ka kushtuar një artikull të gjatë në ballinën e saj, reperes së njohur shqiptare me prejardhje nga Fer ...
Kronologjia e ngjarjes: Pse u prishën Mozzik dhe Loredana?

Kronologjia e ngjarjes: Pse u prishën Mozzik dhe Loredana?

Kur u duk se e kaluan bashkë pa probleme stuhinë me zhvillimet e muajit Maj, Mozzik dhe Loredana u kuptua pak ditë më parë se nuk janë më bashkë. Ç ...
Loredana Zefi sqaron aferën me çiftin zviceran, pranon marrjen e parave /VIDEO

Loredana Zefi sqaron aferën me çiftin zviceran, pranon marrjen e parave /VIDEO

Këngëtarja Loredana Zefi e cila në Zvicër po akuzohet për mashtrim ka folur në një konferencë për media në Prishtinë. Duke folur për ...
Loredana dhe Mozzik nisen për në Kosovë, publikohen fotografitë

Loredana dhe Mozzik nisen për në Kosovë, publikohen fotografitë

Loredana Zefi dhe bashkëshorti i saj janë parë në aeroportin e Bazelit disa orë më parë. Sipas një lexuesi, ata kanë marrë rrugën për ...
1 2 10 / 11 POSTS