Tag: Ledri Vula

A po vuan nga kjo sëmundje Ledri Vula

A po vuan nga kjo sëmundje Ledri Vula

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, vuan nga një sëmundje e quajtur ‘Vetiligo’, e cila shfaqet në lëkurë. Ledri Vula është njëri ndër artistet më ...
Del një video ku Ledri puthet e kërcen me një femër

Del një video ku Ledri puthet e kërcen me një femër

Prej kohësh Ledri Vula përflitej për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara. Profili i saj mbahej disi sekret në rrjetet sociale dhe të ...
2 / 2 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19