Tag: Jakup Krasniqi

1 2 3 4 10 / 37 POSTS
Jakup Krasniqi thotë se Nisma është brenda rezultatit zgjedhor

Jakup Krasniqi thotë se Nisma është brenda rezultatit zgjedhor

Kryetari i Këshillit Kombëtar të partisë Nisma Socialdemokrate, Jakup Krasniqi ka thënë se Nisma është brenda rezultatit zgjedhor që i duhet për të qe ...
Krasniqi prezanton aderimet e reja të NISMA

Krasniqi prezanton aderimet e reja të NISMA

Nisma Socialdemokrate ka vazhduar të prezantoje aderimet e reja. Kryetari i Këshillit Kombëtar, Jakup Krasniqi, ka mirëpritur në këtë subjekt dy anëta ...
Dy ditë pasi bëri të ditur thirrjen nga Haga Jakup Krasniqi ka një mesazh

Dy ditë pasi bëri të ditur thirrjen nga Haga Jakup Krasniqi ka një mesazh

Ish-Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale Njoftimin se ka marrë ftesë nga Dhomat e Speci ...
Veseli reagon për ftesat e reja të Speciales për Jakup Krasniqin dhe Sokol Bashotën

Veseli reagon për ftesat e reja të Speciales për Jakup Krasniqin dhe Sokol Bashotën

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së Kadri Veseli ka reaguar pas ftesave të reja që Gjykata Speciale ka lëshuar për ish-Zëdhënësin ...
Limaj dhe Jakup Krasniqi nga Gryka e Kaçanikut: Ne nuk njohim humbje

Limaj dhe Jakup Krasniqi nga Gryka e Kaçanikut: Ne nuk njohim humbje

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, së bashku me Jakup Krasniqin, për të cilin sot është bërë e ditur se është ftuar nga Gjykata Speciale ...
Ish-Zëdhënësi i UÇK’së, Jakup Krasniqi trgon që është ftuar nga Gjykata Speciale

Ish-Zëdhënësi i UÇK’së, Jakup Krasniqi trgon që është ftuar nga Gjykata Speciale

Jakup Krasniqi ka njoftuar se është ftuar nga Gjykata Speciale, dhe se do të udhëtojë drejt Hagës me 24 korrik, shkruan Gazeta Lajm. Ish-Zëdhënësi ...
Krasniqi: Me kriminelë si Daçiqi, nuk ka paqe në Ballkan

Krasniqi: Me kriminelë si Daçiqi, nuk ka paqe në Ballkan

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nisma’s Socialdemokrate, Jakup Krasniqi ka reaguar ndaj deklaratës së kryediplomatit serb, Ivica Daçiq i cili ka thën ...
Elitat shqiptare gjithnjë në shënjestër

Elitat shqiptare gjithnjë në shënjestër

Nga: Jakup Krasniqi -  Që në fillim të këtij shkrimi dua të risjell në kujtesë, (koincidencë rastësore apo jo, mbase edhe jo pa rëndësi, le ta vlerës ...
Krasniqi: Kosova s’guxon të bëj kompromise të reja nga dialogu me Serbinë

Krasniqi: Kosova s’guxon të bëj kompromise të reja nga dialogu me Serbinë

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi ka listuar 10 pikat që sipas tij Kosova duhet të ketë përpara në bisedim ...
Krasniqi: Kemi Qeveri kineze, duhet dorëheqje për foton dhe te “Afera e Fajdeve”

Krasniqi: Kemi Qeveri kineze, duhet dorëheqje për foton dhe te “Afera e Fajdeve”

Kryetari i Këshillit Kombëtar të NISMA Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, ka kritika ndaj qeverisë aktuale por thekson se ata që kërkojnë zgjedhje duhet ...
1 2 3 4 10 / 37 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19