Tag: Isa Mustafa

Mustafa uron Kurtin, thotë se nuk do ta ketë lehtë

Mustafa uron Kurtin, thotë se nuk do ta ketë lehtë

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka uruar Albin Kurtin për zgjedhjen e tij si kryeministër i Kosovës, raporton Express. Përm ...
Albin Kurti dhe Fatmir Limaj prin në sondazhet e fundit për Kryeministër të ardhshëm

Albin Kurti dhe Fatmir Limaj prin në sondazhet e fundit për Kryeministër të ardhshëm

Një sondazh i organizuar nga portali kallxo.com menjëher pas dorëheqjes së Kryeministrit në detyrë Ramush Haradinaj ka befasuar këtë të fundit i cili ...
Thaçi nuk e ftoi Isa Mustafën dhe Albin Kurtin në ceremoninë e Çlirimit

Thaçi nuk e ftoi Isa Mustafën dhe Albin Kurtin në ceremoninë e Çlirimit

Në LDK thonë se Presidenti Hashim Thaçi nuk e ka ftuar kryetarin e LDK’së, Isa Mustafën në ceremoninë e çlirimit, ku morën pjesë Bill Clinton, Madelei ...
Isa Mustafa, Shpend Ahmetit: Një manipulant i pashoq

Isa Mustafa, Shpend Ahmetit: Një manipulant i pashoq

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa e ka quajtur manipulant të pashoq kryetarin e komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti. Mustafa ka thë ...
Mustafa: Masakra e Reçakut i paraqiti botës fytyrën e vërtetë të Millosheviqit

Mustafa: Masakra e Reçakut i paraqiti botës fytyrën e vërtetë të Millosheviqit

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa përkujton të rënët në Masakrën e Reçakut, në 20 vjetorin e kësaj ngjarjeje të tmerrshme. “Sot 20 vjet më parë, banorët ...
Mustafa: LDK kundër pazareve territoriale me Serbinë

Mustafa: LDK kundër pazareve territoriale me Serbinë

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka shprehur shqetësimet e tij lidhur me veriun e Kosovës. Ai ka thënë se “si Kryetar i LDK-së ...
Isa Mustafa: Provokatorë, si Serbia si Kadria

Isa Mustafa: Provokatorë, si Serbia si Kadria

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, ka filluar një fushatë kundër kësaj partie. Si ...
Mustafa s’e përjashton mundësinë që LDK’ja të bashkëpunojë prapë me PDK’në

Mustafa s’e përjashton mundësinë që LDK’ja të bashkëpunojë prapë me PDK’në

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se është çështje e Këshillit të Përgjithshëm të partisë që të vendosë nëse do të vë v ...
8 / 8 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19