Tag: Hashim Thaqi

Thaçi nuk e ftoi Isa Mustafën dhe Albin Kurtin në ceremoninë e Çlirimit

Thaçi nuk e ftoi Isa Mustafën dhe Albin Kurtin në ceremoninë e Çlirimit

Në LDK thonë se Presidenti Hashim Thaçi nuk e ka ftuar kryetarin e LDK’së, Isa Mustafën në ceremoninë e çlirimit, ku morën pjesë Bill Clinton, Madelei ...
Thaçi e Vuçiq e vazhdojnë muhabetin edhe pas konferencës

Thaçi e Vuçiq e vazhdojnë muhabetin edhe pas konferencës

Presidenti Hashim Thaçi dhe presidenti i Serbisë, Aleksander Vuciq pasi kanë përfunduar diskutimet në panelin e Forumit “GlobSec”, kanë vazhduar disku ...
Presidenti i PDK’së në drekë me deputetë të Drenicës

Presidenti i PDK’së në drekë me deputetë të Drenicës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, që ende konsiderohet si lideri i PDK’së ditën e sotme e ka kaluar në Drenicë. Ai në një status në Facebook ka t ...
3 / 3 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19