Tag: Fatmir Limaj

1 2 3 4 5 14 30 / 136 POSTS
Limaj: Këta djem nuk dinë t’i sjellin rezultat tjetër Kosovës perveç fitores

Limaj: Këta djem nuk dinë t’i sjellin rezultat tjetër Kosovës perveç fitores

Kryetari i NISMA-s Socialdemokrate Fatmir Limaj, ka shprehur gëzimin e madh pas fitores së Kosovës ndaj Çekisë. Limaj me këtë rast tha se këta djem ...
Limaj si zakonisht edhe sot në “Fadil Vokrri”, në përkrahje të Kosovës

Limaj si zakonisht edhe sot në “Fadil Vokrri”, në përkrahje të Kosovës

Kryetari i Nismës Socialdemokrate po përcjelle nga afer ndeshjen mes Kosovës dhe Çekisë. Limaj ndjek nga afër pothaujse cdo ndeshje të Kosovës. “Si ...
Limaj flet për Haradinajn, taksën ndaj Serbisë dhe se a do të bëhet Kryeministër

Limaj flet për Haradinajn, taksën ndaj Serbisë dhe se a do të bëhet Kryeministër

Kandidati për kryeministër nga koalicioni AKR-Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, mbrëmë ka qenë i ftuar në emisionin DPT te Fidani në T7. Limaj ka f ...
Limaj: Pa u zgjidhur fati i të zhdukurve, s’ka marrëveshje me Serbinë

Limaj: Pa u zgjidhur fati i të zhdukurve, s’ka marrëveshje me Serbinë

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se pa u zgjidhur fati i personave të zhdukur nuk do të mund të arrihet një marrëveshje final ...
Limaj thotë se përkushtimi i tij është që rinia e vendit të ketë mundësi sikur rinia evropiane

Limaj thotë se përkushtimi i tij është që rinia e vendit të ketë mundësi sikur rinia evropiane

Kryetari i partisë Nisma, Fatmir Limaj, ka bërë sot disa komente për rininë e vendit për rastin e Ditës Ndërkombëtare të Rinisë. Limaj ka thënë se ...
Limaj thotë se Nisma është gati për zgjedhje

Limaj thotë se Nisma është gati për zgjedhje

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë përmes një postimi në Facebook se partia e tij është e gatshme për zgjedhje të parakohshme. ...
Limaj: Deri më tani nuk kam pasur “asnjëherë, asnjë kontakt” me Gjykatën Speciale

Limaj: Deri më tani nuk kam pasur “asnjëherë, asnjë kontakt” me Gjykatën Speciale

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka folur rreth mundësisë që në adresë të tij të vijë një ftesë nga Gjykata Speciale, e ngritur për të ...
Limaj: NISMA është e gatshme për zgjedhje, Kosovës i duhet një qeveri që i shtyn proceset

Limaj: NISMA është e gatshme për zgjedhje, Kosovës i duhet një qeveri që i shtyn proceset

Fatmir Limaj, kryetari i Nismës Socialdemokrate, i ftuar në Pressing ka thënë se partia të cilën ai e udhëheq nuk do të jetë pjesë e asnjë kalkulimi p ...
Limaj: Enver Hasani ka nxjerrë vendim palaço për imunitetin e deputetëve

Limaj: Enver Hasani ka nxjerrë vendim palaço për imunitetin e deputetëve

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, i ftuar në emisionin Pressing, ka deklaruar se vendimi i Enver Hasanit për imunitetin e deputetëve ka qenë një vend ...
Limaj: Nisma kurrë nuk do ta rrëzonte Qeverinë Haradinaj

Limaj: Nisma kurrë nuk do ta rrëzonte Qeverinë Haradinaj

Kryterari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i ftuar në emisionin Pressing të T7 ka thënë se Nisma kurrë nuk do ta rrëzonte Qeverinë Haradinaj si ...
1 2 3 4 5 14 30 / 136 POSTS