Tag: Fatmir Limaj

1 2 3 4 14 20 / 136 POSTS
Mbi 80 anëtarë të rinj i bashkohen Nismës në Pejë, Limaj thotë se më 6 tetor shënohet fitore spektakolare

Mbi 80 anëtarë të rinj i bashkohen Nismës në Pejë, Limaj thotë se më 6 tetor shënohet fitore spektakolare

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, njëherësh kandidat për kryeministër të Kosovës nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj i ka paraqitur sot priorit ...
Limaj në Vushtrri: NISMA do t’i fitojë zgjedhjet, sepse është e vetmja frymë që e çon përpara vendin

Limaj në Vushtrri: NISMA do t’i fitojë zgjedhjet, sepse është e vetmja frymë që e çon përpara vendin

Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka deklaruar se Kosova ka nevojë për një kryeministër reformator, i cili nuk mend ...
Limaj në Mitrovicë: Kosovës i duhet një kryeministër reformator që nuk kalkulon në vota partiake

Limaj në Mitrovicë: Kosovës i duhet një kryeministër reformator që nuk kalkulon në vota partiake

Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, ka thënë se qeveria e ardhshme me shumë gjasë do të jetë qeveria që do të përmby ...
Drenica në mbështetje të Fatmir Limajt për kryeministër të vendit

Drenica në mbështetje të Fatmir Limajt për kryeministër të vendit

Nisma Socialdemokrate degët në Drenas dhe Skenderaj kanë organizuar takime me strukturat dhe aktivistët e tyre. Në këto takime ka marrë pjesë e ...
Limaj nga Kaçaniku fton Veselin, Haradinajn, Osmanin dhe Kurtin në debat televiziv

Limaj nga Kaçaniku fton Veselin, Haradinajn, Osmanin dhe Kurtin në debat televiziv

Kreu i Nismës Socialdemokrate dhe njëkohësisht kandidati për kryeministër nga radhët e koalicionit NISMA-AKR-PD, i ka ftuar në një debat televiziv të ...
Tubim madhështor i koalicionit NISMA-AKR- PD, Limaj nominohet për kryeministër të vendit

Tubim madhështor i koalicionit NISMA-AKR- PD, Limaj nominohet për kryeministër të vendit

Koalicioni NISMA-AKR-PD ka mbajtur Konventën ku edhe zyrtarisht kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, është nominuar kandidat për kryeminis ...
Limaj zyrtarisht nominohet për kryeministër

Limaj zyrtarisht nominohet për kryeministër

Koalicioni NISMA-AKR-PD, ka nominuar sonte edhe zyrtarisht, Fatmir Limajn për kryeministër të vendit. Nisma Socialdemokrate në Konventën që po mbah ...
Fatmir Limaj premton rritjen e pagës minimale

Fatmir Limaj premton rritjen e pagës minimale

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka thënë se partia e tij është duke harmonizuar programin qeverisës për mirëqenien e duhur të qytetarë ...
Limaj për lojtarët e Kosovës: Këta janë heronjtë tanë

Limaj për lojtarët e Kosovës: Këta janë heronjtë tanë

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i shoqëruar nga anëtarët e Kryesisë qendrore struktura tjera nga kjo parti po e përcjellin bashkërish ...
Limaj: Urgjentisht duhet rishikuar organizimi i agjencive dhe bordeve

Limaj: Urgjentisht duhet rishikuar organizimi i agjencive dhe bordeve

Fatmir Limaj, kryetari i Nismës Socialdemokrate, ka thënë se Kosova përballet me një numër të madh të agjencive dhe bordeve të cilat i konsideron se  ...
1 2 3 4 14 20 / 136 POSTS