Tag: Fatmir Limaj

1 12 13 14136 / 136 POSTS
Limaj: Rinia mund ta bëjë Kosovën shtetin më të mirë në rajon

Limaj: Rinia mund ta bëjë Kosovën shtetin më të mirë në rajon

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka vazhduar turin e takimeve me të rinjtë. Limaj të hënën përveç të rinjve në Shtime ka takuar edhe t ...
Limaj porosit të rinjtë: Mos ikni nga Kosova

Limaj porosit të rinjtë: Mos ikni nga Kosova

Kreu i Nismës Socialdemokrate, njëherësh zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj iu bëri thirrje të rinjve që mos të lëshojnë vendin, pasi siç ka ...
Limaj: Thaçi më kollaj e pranon krejt opozitën se sa mua

Limaj: Thaçi më kollaj e pranon krejt opozitën se sa mua

Kryetari i Nismës Socialdemokrate dhe zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka folur për raportet me presidentin e vendit, Hashim Thaçi. Ai ...
Limaj dyshon se opozita do që ta ndalë Thaçin

Limaj dyshon se opozita do që ta ndalë Thaçin

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, njëherësh zëvendëskryeministër në qeverinë e Kosovës, Fatmir Limaj, ka thënë se debati i djeshëm në Kuvendin e Koso ...
Limaj dhe Shala fillojnë ndërtimin e zonës ekonomike në Suharekë

Limaj dhe Shala fillojnë ndërtimin e zonës ekonomike në Suharekë

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, gjatë përurimit të nisjes së punimeve për ndërtimin e infrastrukturës fizike të zonës ekonomike në ...
Limaj i pakënaqur me gjendjen në bujqësi, paralajmëron ndryshim të politikave në këtë sektor

Limaj i pakënaqur me gjendjen në bujqësi, paralajmëron ndryshim të politikave në këtë sektor

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka pritur në takim Shefin e Bankës Botërore për Kosovë, Marco Mantovanelli. Numri dy i qeverisë së Ko ...
1 12 13 14136 / 136 POSTS