Tag: Dardan Molliqaj

1 2 10 / 16 POSTS
Molliqaj: Kurti e bëri kurban Konjufcën që të arrijë te pushteti

Molliqaj: Kurti e bëri kurban Konjufcën që të arrijë te pushteti

Kreu i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka reaguar pas raportimeve se është arritur marrëveshje mes dy partive, Lëvizje Vetëvendosje dhe Lidh ...
Kur Molliqaj parashikonte rënien e Kurtit: Pa ne nuk i fiton as 32 deputetë e as Prishtinën

Kur Molliqaj parashikonte rënien e Kurtit: Pa ne nuk i fiton as 32 deputetë e as Prishtinën

Sipas rezultateve të deritashme të publikuara në faqen zyrtare të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Lëvizja Vetëvendosje në krye me Albin Kurtin kanë ...
Reagimi i Dardan Molliqajt pas videos: Sulmojnë të parët dhe ikin vrap

Reagimi i Dardan Molliqajt pas videos: Sulmojnë të parët dhe ikin vrap

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK – PSD, Dardan Molliqaj, ka reaguar pasi u publikua video e rrahjes me Haki Abazin. Në videon e publikuar s ...
Kjo është videoja e rrahjes pas Pressingut në mes të Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit

Kjo është videoja e rrahjes pas Pressingut në mes të Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit

Publikohet video ekskluzive e rrahjes mes kandidatëve për deputetë, Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi e cila ndodhi rreth tri javë më parë pas emisionit ...
Molliqaj thotë se Albin Kurti ishte i pranishëm kur Liburn Aliu e rrahu një rom në Tiranë

Molliqaj thotë se Albin Kurti ishte i pranishëm kur Liburn Aliu e rrahu një rom në Tiranë

Dardan Molliqaj thotë se nuk ka pasur as shqelma e as grushte ndaj Haki Abazit, ndërsa thotë se Vetëvendosjes ka përdorë dhunë ‘nga kreu i partisë Alb ...
Krejt çka ndodhi mbrëmë, prej debatit të ashpër deri te përleshja fizike mes Molliqajt e Abazit

Krejt çka ndodhi mbrëmë, prej debatit të ashpër deri te përleshja fizike mes Molliqajt e Abazit

Me përleshje fizike ka përfunduar debati mes dy kandidatëve për deputetë, atij nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi, dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, ...
Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj rrihen pas debatit në Pressing

Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj rrihen pas debatit në Pressing

Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dhe Abazi i kan ...
Molliqaj: Haradinaj duhej të ftonte partitë për diskutim para dorëheqjes

Molliqaj: Haradinaj duhej të ftonte partitë për diskutim para dorëheqjes

Pas dorëheqjes së Haradinajt, edhe Dardan Molliqaj shprehi reagimet e tij. Molliqaj fajsoi edhe Haradinajn pasi ky i fundit dha dorëheqjen pa e ftuar ...
Konjufca për Molliqajn: Duke u merr me të, ka bërë karrierë

Konjufca për Molliqajn: Duke u merr me të, ka bërë karrierë

Shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, në emisionin Frontal të Televizionit 7, ka folur për akuzat që i ka drejtuar te ai dikush ...
Dardan Molliqaj thotë se strategjia Vetëvendosje-LDK nuk e çon vendin në zgjedhje

Dardan Molliqaj thotë se strategjia Vetëvendosje-LDK nuk e çon vendin në zgjedhje

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se nuk e di nëse LDK-ja e Isa Mustafës e ka seriozisht nismën për rrëzimin e qever ...
1 2 10 / 16 POSTS