Tag: Bilall Sherifi

1 2 3 4 30 / 32 POSTS
Bilall Sherifi tallet me Xhavit Halitin i thotë se i ka marrë krejt titujt e portaleve

Bilall Sherifi tallet me Xhavit Halitin i thotë se i ka marrë krejt titujt e portaleve

Shefi i deputetëve të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi është tallur me kryesuesin e seancës së Kuvendit të Kosovës, Xhavit Halitin. Me të mar ...
Sherifi: S’ka marrëveshje politike për numrin e anëtarëve në KQZ

Sherifi: S’ka marrëveshje politike për numrin e anëtarëve në KQZ

Shefi i Grupit Parlamentar të Nisma, Bilall Sherifi, ka thënë se nuk mund që menjëherë pas certifikimit të zgjedhjeve të kërkohen anëtaret për Komisio ...
Sherifi: LDK dhe VV po duan zgjedhje, ta udhëheqin Qeverinë dhe dialogun

Sherifi: LDK dhe VV po duan zgjedhje, ta udhëheqin Qeverinë dhe dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka komentuar mospjesëmarrjen e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëv ...
Sherifi: Ramushi s’është i vetëm, as Nisma s’ka ndryshuar qëndrimin për taksën

Sherifi: Ramushi s’është i vetëm, as Nisma s’ka ndryshuar qëndrimin për taksën

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka folur rreth qëndrimit të partisë së tij për taksën ndaj Serbisë. Sheri ...
Sherifi: Taksa hiqet kur të pushojnë arsyet pse është vendosur [Video]

Sherifi: Taksa hiqet kur të pushojnë arsyet pse është vendosur [Video]

Shefi i Grupit parlamentar i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka thënë se ky subjekt politik nuk ka ndryshuar qëndrim sa i përket taksës ndaj p ...
Sherifi: Taksa as nuk duhet të hiqet e as të suspendohet

Sherifi: Taksa as nuk duhet të hiqet e as të suspendohet

Shefi i Grupit parlamentar i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka bërë me dije se kjo parti politike gjatë pesë vjetëve të ekzistencës së vet ka ...
Shefi i deputetëve të NISMËS ka një porosi për Kadri Veselin

Shefi i deputetëve të NISMËS ka një porosi për Kadri Veselin

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka thënë se Qeveria e Kosovës nuk është duke qëndruar për shkak të zemërgjerësis ...
Sherifi: Prapa grevës fshihet Thaçi i ndihmuar nga Veseli

Sherifi: Prapa grevës fshihet Thaçi i ndihmuar nga Veseli

Shefin e Grupit Parlamentar të Nismës, Bilall Sherifi në emisionin “Interaktiv” të KTV-së, ka thënë se presidenti Hashim Thaçi i ndihmuar nga kryetari ...
Sherifi uron që tradita e mbledhjeve të dy qeverive të vazhdoj, poashtu uron që moszbatimi i marrëveshjeve të ndërpritet!

Sherifi uron që tradita e mbledhjeve të dy qeverive të vazhdoj, poashtu uron që moszbatimi i marrëveshjeve të ndërpritet!

Shefi i grupit parlamentar të NISMA Socialdemokrate z. Bilall Sherifi pas mbledhjes së Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë në Pejë, ka dhënë nj ...
Sherifi: Kurdo që mbahen zgjedhjet NISMA me mbi 10 deputet

Sherifi: Kurdo që mbahen zgjedhjet NISMA me mbi 10 deputet

Shefi i Grupit Parlamentar njëherit Sekretar i Përgjithshëm i NISMA Socialdemokrate gjatë një interviste dhënë për Insajderi.com ka folur për NISMA’n, ...
1 2 3 4 30 / 32 POSTS