Tag: Barcelona

1 2 3 4 14 20 / 132 POSTS
Xavi i vetëofrohet Barcelonës: S’e kam problem të jem trajner i Messit, Suarezit e Busquetsit

Xavi i vetëofrohet Barcelonës: S’e kam problem të jem trajner i Messit, Suarezit e Busquetsit

Legjenda e Barcelonës, Xavi, ka thënë se për të nuk do të ishte problem të bëhej trajner i ish-bashkëlojtarëve si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Sergio ...
Lojtarët e Barcelonës e humbin besimin në trajnerin Ernesto Valverde

Lojtarët e Barcelonës e humbin besimin në trajnerin Ernesto Valverde

Një pjesë e lojtarëve të Barcelonës ka nisur ta humbë besimin në trajnerin e tyre, Ernesto Valverde, pas fillimit tejet zhgënjyes në sezonin e ri, sip ...
Me Messin në stol, Barça e nis Championsin kundër Dortmund, formacionet

Me Messin në stol, Barça e nis Championsin kundër Dortmund, formacionet

Lionel Messi nuk do të luajë titullar as në ndeshjen e parë të Barcelonës në edicionin e ri të Ligës së Kampionëve kundër Borussia Dortmundit, por yll ...
E konfirmon Barcelona, Messi lë prapa dëmtimin dhe është gati për Champions

E konfirmon Barcelona, Messi lë prapa dëmtimin dhe është gati për Champions

Messi ka lënë prapa dëmtimin, do të luajë të martën kundër Borussia Dortmundit në Champions League. Barcelona, përmes një njoftimi në rrjetin socia ...
Plaçkitet shtëpia e yllit të Barcelonës, derisa kjo e fundit po luante ndaj Valencias

Plaçkitet shtëpia e yllit të Barcelonës, derisa kjo e fundit po luante ndaj Valencias

Shtëpia e Samuel Umtitit është plaçkitur derisa Barcelona po luante kundër Valencias në Camp Nou të shtunën. Kjo nuk është hera e parë që një gjë e ...
Barcelona – Valencia: Suarezi jashtë formacionit të parë, Messi jashtë skuadrës

Barcelona – Valencia: Suarezi jashtë formacionit të parë, Messi jashtë skuadrës

Trajneri Ernesto Valverde do të kërkojë të hakmarrje ndaj Valencias për disfatën në finalen e sezonit të kaluar të Kupës së Mbretit sonte në orën 21:0 ...
Drejtori i Barcelonës: Do të bëjmë gjithçka për ta kthyer Neymarin

Drejtori i Barcelonës: Do të bëjmë gjithçka për ta kthyer Neymarin

Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas, ka thënë se kampioni i La Ligës do të bëjë gjithçka që është e mundur për ta kthyer Neymarin në Camp Nou. Yll ...
Barcelona po e mbron Messin

Barcelona po e mbron Messin

Barcelona e ka bërë të qartë se nuk e ka ndërmend të rrezikojë me gjendjen fizike të Lionel Messit. Kapiteni i gjigantit katalonas nuk stërviti me ...
Oferta më e fundit e Barçës për Neymarin

Oferta më e fundit e Barçës për Neymarin

Barcelona është duke e përgatitur ofertën më të fundit për Neymarin, në të cilët do të përfshihet edhe ylli francez Ousmane Dembele. Derisa afati k ...
Griezmann shënon golin e parë për Barcelonën në La Liga

Griezmann shënon golin e parë për Barcelonën në La Liga

Antoine Griezmann ka shënuar golin e parë për Barcelonën në La Liga. Reprezentuesi francez ka shënuar në ‘Camp Nou’ ndaj Real Betisit, për të baraz ...
1 2 3 4 14 20 / 132 POSTS