Tag: Barcelona

1 11 12 13 14 130 / 132 POSTS
Pamje nga kryevepra e Lionel Messit mbrëmë ndaj Espanyolit

Pamje nga kryevepra e Lionel Messit mbrëmë ndaj Espanyolit

Lionel Messi është i famshëm për të qenit vetëmohues, por edhe ai duhet të jetë habitur kur e ka parë veten të renditur në vendin e pestë në votimin p ...
A do të jetë ky transferimi i parë i Barcelonës në janar?

A do të jetë ky transferimi i parë i Barcelonës në janar?

Barcelona ndjehet e detyruar të ndërhyjë në tregun e janarit për të forcuar fazën e janarit. Lëndimi i Samuel Umtitit dhe mungesa e pasjes së alterna ...
​Zbulohen fanellat e Barcelonës për sezonin e ardhshëm

​Zbulohen fanellat e Barcelonës për sezonin e ardhshëm

Disa fotografi të fanellave të para dhe të dyta të Barcelonës për sezonin 2019/2020 kanë filluar të qarkullojnë nëpër rrjetet sociale, dhe tifozët e B ...
Ylli i Barçës s’e hedh poshtë mundësinë për t’u kthyer në Bundesligë

Ylli i Barçës s’e hedh poshtë mundësinë për t’u kthyer në Bundesligë

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, nuk e ka hedhur poshtë mundësinë për t’u kthyer në Bundesligë një ditë, duke e lartësuar ligën elitare gjermane ...
Driblimi i pamundur i Messit në xhirim të ngadalësuar

Driblimi i pamundur i Messit në xhirim të ngadalësuar

Janë disa momente në sport që të bëjnë të thuash “si dreqin ia del ta bëjë këtë ai”, gjë që ndodh shpesh duke e parë Lionel Messin. Sulmuesi i Barcelo ...
Neymar arrin marrëveshje me PSG-ja për ta lejuar të kthehet në Barcelonë

Neymar arrin marrëveshje me PSG-ja për ta lejuar të kthehet në Barcelonë

Siç duket Neymar është buzë kthimit të bujshëm në Barcelonë pas më shumë se dy viteve qëndrimi në Paris Saint-Germain. E përditshmja spanjolle “AS” r ...
Dembele e kërkon largimin, Barça planifikon ta përdorë atë për ta kthyer Neymarin në klub

Dembele e kërkon largimin, Barça planifikon ta përdorë atë për ta kthyer Neymarin në klub

Ousmane Dembele i ka kërkuar Barcelonës ta lejojë a të të largohet nga klubi në afatin kalimtar të janarit, mëson Goal, ndërsa largimi i tij mund të n ...
Ivanovic, transferi më i ri i Barcelonës

Ivanovic, transferi më i ri i Barcelonës

Branislav Ivanovic mund të rikthehet sërish në qendër të vëmendjes. Barcelona nuk e ka zbehur interesimin për Bransilav Ivanovicin, pasi dëshiron të ...
Jordi Alba i vë në alarm tri klubet evropiane

Jordi Alba i vë në alarm tri klubet evropiane

Jordi Alba po largohet nga Barcelona. Jordi Alba e ka humbur durimin me Barcelonën, andaj në fund të këtij sezoni do të largohet. Mbrojtësi spanjo ...
Iniesta zbulon fajtorin kryesor për armiqësinë e Barcelonës me Real Madridin

Iniesta zbulon fajtorin kryesor për armiqësinë e Barcelonës me Real Madridin

Andres Iniesta ka zbuluar një detaj tejet interesant për kohën te Barcelona. Andres Iniesta ka zbuluar se kush e zhvilloi armiqësinë e madhe ndaj Bar ...
1 11 12 13 14 130 / 132 POSTS