Tag: Barcelona

1 2 3 14 10 / 132 POSTS
Lojtarët e Barçës pranuan t’ju zvogëlohej rroga vetëm për ta rikthyer Neymarin

Lojtarët e Barçës pranuan t’ju zvogëlohej rroga vetëm për ta rikthyer Neymarin

Futbollistët e Barcelonës kishin pranuar t’ju zvogëlohej rroga vetëm për ta rikthyer yllin brazilian Futbollistët e Barcelonës ishin të gatshëm të ...
Messi e udhëheq Barçën kundër Slavia Pragës, formacionet

Messi e udhëheq Barçën kundër Slavia Pragës, formacionet

Barcelona do të luajë në udhëtim kundër kampionit të Çekisë në ndeshjen e rrethit të tretë në Ligën e Kampionëve, në kërkim të fitores së dytë në Grup ...
Kontratë e re afatgjate për Ansu Fati

Kontratë e re afatgjate për Ansu Fati

Barcelona e ka gati kontratën e re afatgjate me sulmuesin sensacional, i cili shpërtheu këtë fillim sezoni në Camp Nou Barcelona është mjaft e këna ...
Barcelona po e shkatërron Sevillan

Barcelona po e shkatërron Sevillan

Barcelona është duke e mposhtur 3-0 Sevillën në “Camp Nou”. Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes me Barcelonës e Sevillës, e cila po zhvillohet në ...
Projektohet shkëmbimi i madh Neymar-Griezmann, çelësi është Messi

Projektohet shkëmbimi i madh Neymar-Griezmann, çelësi është Messi

Barcelona dhe PSG mund të bëjmë një shkëmbim të madh lojtarësh në dritaret e ardhshme të merkatos: Bëhet fjalë për dy “yjet” e futbollit, Neymar dhe G ...
Messi starton për Barcelonën kundër Interit

Messi starton për Barcelonën kundër Interit

Lionel Messi ka startuar sonte me Barcelonën  derisa ata presin Interin në Camp Nou sonte. Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Barcelonës ...
Messi dhe Dembele në skuadrën e Barçës për ndeshjen me Interin

Messi dhe Dembele në skuadrën e Barçës për ndeshjen me Interin

Lionel Messi dhe Ousmane Dembele janë ftuar nga Ernesto Valverde në skuadrën e Barcelonës për ndeshjen e së mërkurës mbrëma kundër Interit në Ligën e ...
Barcelona e sheh Piatekun e Milanit si zëvendësues për Suarezin

Barcelona e sheh Piatekun e Milanit si zëvendësues për Suarezin

Drejtuesit e Barcelonës e kanë identifikuar sulmuesin e Milanit, Krzysztof Piatekun, si zëvendësues të mundshëm për Luis Suarezin. Sulmuesi uruguai ...
Ansu Fati mungon kundër Getafes për probleme në gju, kthehen Rakitic dhe Perez

Ansu Fati mungon kundër Getafes për probleme në gju, kthehen Rakitic dhe Perez

Ansu Fati është lënë jashtë për ndeshjen që Barcelona e zhvillon të shtunën në udhëtim me Getafen. Talenti 16-vjeçar ka disa shqetësime në gjurin e ...
Messi titullar për herë të parë këtë sezon për Barçën nën presion kundër Villarrealit

Messi titullar për herë të parë këtë sezon për Barçën nën presion kundër Villarrealit

Barcelona e pret sonte Villarrealin në Camp Nou e vetëdijshme për presionin e madh me të cilin përballet për të korrur rezultate pozitive, me Lionel M ...
1 2 3 14 10 / 132 POSTS