‘Ta dua shpirtin’, Rike Roçi konfirmon lidhjen me Kristian Prengën

‘Ta dua shpirtin’, Rike Roçi konfirmon lidhjen me Kristian Prengën

Prej kohësh përflitej në media se Rike Roçi dhe Kristian Prenga janë në një lidhje. Dyshja i kaluan bashkë Krishtlindjet dhe ishin parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Lidhjen e ka konfirmuar sot edhe Rike e cila i ka bërë një dedikim romantik boksierit në ditëlindjen e tij.

Rike ka postuar një foto të tyre të përqafuar dhe shkruan: “Ti, njeriu me zemrën më të madhe që kam njohur në jetën time… Të uroj që Zoti të ndriçojë jetën tënde duke të udhëhequr gjithmonë në rrugën e lumturisë. Gëzuar ditëlindjen dhe që kjo datë të përsëritet për shumë vite të gjata, të mbushura me paqe gëzim, shëndet dhe suksese. Ta dua shpirtin”.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19