Superliga e Zvicrës: Shënojnë Demhasaj dhe Kololli

Superliga e Zvicrës: Shënojnë Demhasaj dhe Kololli

Lojtarët e Kombëtares së Kosovës, Shkëlqim Demhasaj dhe Benjamin Kololli, kanë shënuar në ndeshjet e javës së 34-të.

Elita e futbollit zviceran këtë mesjavë po zhvillon ndeshjet e xhiros së 34-të.

Baseli në këtë xhiro ka shënuar fitore 3:2 në shtëpi përballë Luzernit.

Për mysafirët e Luzren, të dy golat i shënoi sulmuesi i Kosovës, Shkëlqim Demhasaj.

Golin këtë xhiro e ka gjetur edhe Benjamin Kololli, që ka shënuar në fitoren 3:0 të Zurich të Thun.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19