Sulmohen tifozët kosovarë në Çeki

Sulmohen tifozët kosovarë në Çeki

Disa tifozë kosovarë janë sulmuar në Çeki nga një grup të tifozëve çekë me maska.

Siç raporton Gazeta Express, një grup me tifozë çekë dhe serbë prej 20 vetash i kanë sulmuar fizikisht katër tifozë të Kosovës

Policia ka reaguar dhe menjëherë i ka arrestuar disa nga sulmuesit.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19