Soni Malaj vjen e ‘nxehtë’ nga plazhi, kthen të pasmet kah publiku

Soni Malaj vjen e ‘nxehtë’ nga plazhi, kthen të pasmet kah publiku

Soni Malaj shquhet për dukjen e saj atraktive.

Ajo tash e sa kohë është duke punuar vazhdimisht në palestër për të arritur këto linja trupore bombastike, shkruan lajmi net.

Dhe tani, ajo ka publikuar dy foto në Instagram teksa shfaqet në plazh por që vë në pah format trupore.

Në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive por të fundit këngë  që ka lansuar është “El la Intimidad” në duet me Jowell.

 

COMMENTS