Soni Malaj dhe Olti Curri, pas gjyqit, për herë të parë publikisht bashkë

Soni Malaj dhe Olti Curri, pas gjyqit, për herë të parë publikisht bashkë

Paqe mes Soni Malajt dhe Olti Currit publikisht pas shumë polemikave.

Këngëtarja dhe opinionisti janë takuar në një festë mode në Durrës dhe në intervistë për emisionin “Pushime on Top” kanë pranuar se ky është takimi i parë publik që pas historisë së gjyqit ku artistja e paditi Oltin për fyerje.

Olti Curri, i njohur për kritikat e shumta në adresë jo vetëm të personazheve publikë, por edhe fenomeneve të ndryshme sociale, i pyetur se a i takon në festa të tilla personazhe me të cilët nuk flet.

“Unë flas me të gjithë, madje surpriza e surprizave këtu është Soni Malaj, me të cilën kemi pasur diçka të vogël”, u shpreh Olti.

Soni Malaj paditi në gjykatë 2 vite më parë për fyerje Olti Currin, pas një statusi të këtij të fundit në rrjetet sociale.

Ai publikoi një foto të Sonit ku shkruante “Nderim Tunës”, e cila është tjetër mikeshë e Oltit./tch/

 

COMMENTS